POLITICA


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

POLITICA
POLITICA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

TURCESCU , PRECUM SAUL PE DRUMUL DAMASCULUI , UN COTOI ,UN PURCOI DE EUROI SI PALAVRE PENTRU NOI

In jos

TURCESCU , PRECUM SAUL PE DRUMUL DAMASCULUI , UN COTOI ,UN PURCOI DE EUROI SI PALAVRE PENTRU NOI Empty TURCESCU , PRECUM SAUL PE DRUMUL DAMASCULUI , UN COTOI ,UN PURCOI DE EUROI SI PALAVRE PENTRU NOI

Mesaj Scris de Admin Sam Iun 14, 2014 7:56 am

TURCESCU , PRECUM SAUL PE DRUMUL DAMASCULUI , UN COTOI ,UN PURCOI DE EUROI SI PALAVRE PENTRU NOI 10339547_739954906069841_3340097434118941127_nZice unu , mai puriu , despre unul , nașparliu :Sa-mi cada telefonul din mina cind l-am auzit pe producatorul emisiunii spunindu-mi deunazi: "X-ulescu a zis ca nu mai vine la emisiune daca nu e platit pentru aparitii". Unde X-ulescu e un intelectual reformist, publicist, avocat si fost parlamentar. Tara mica, mese putine...

HAILOEU , NENEA tata lu "guvernam si noi ceva " de ce chemi bagabonti de astia care considera ca o prestatie de calitate e prestatia retribuita ? Nu e mai bine sa chemi pă donșoara Paula Iacov CUȚU -CUȚU , pă Marinescu -bideu ( ăsta îți dă ție un leu ) pă Nicolicea sau pă Condurățeanu care te ți pupă gratis pă suflet sau dă ce nu , pă Agaton, turna-i-am în cur beton , ăștia vin cu traista dă grăunțe dă acasă....Ce puii mei , ce pușca mea , "Ponta ,guvernam si noi ceva ?" .Nenea Robertu, evenrual de ce nu chemi pă Daciana lui nea Ilie Concoi , poate îți prestează gratis .Vorba aia, fă , Daciana , dă-te dracului dă zdreanță ce ești

Mah, Voinescule , de ce ești bagabont, mă și ceri retribuție labeunu tv unde coane Fănică , familia-i mare, retribuția mică de pe buget, unde biet sărman nea Robertu vorbește singur ca Saul pă drumul Damascului și tot strigă precum prorocul în pustie : "FĂ Ponta , FĂ , MAMA mă -tii dă excroc ,guvernam si noi ceva ?

Admin
Admin

Mesaje : 9961
Data de inscriere : 20/12/2008

https://naspa.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum