POLITICA


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

POLITICA
POLITICA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

MORSA DECREPITĂ plonjînd de pe banchiză în FROSA SAGA

In jos

MORSA DECREPITĂ plonjînd de pe banchiză în FROSA SAGA Empty MORSA DECREPITĂ plonjînd de pe banchiză în FROSA SAGA

Mesaj Scris de Admin Joi Ian 30, 2020 7:53 am

MORSA DECREPITĂ plonjînd de pe banchiză în FROSA SAGA Comedy12
PROFIL DE TROL ( metamorfozarea morsei în căcat)
MORSA DECREPITĂ plonjînd de pe banchiză în FROSA SAGA Morsa_10
• nume real XXX (eliminat pentru a nu oferi motiv de report )
• user name XXX ( eliminat pentru a nu oferi motiv de report )
• pretinde că ar fi colonel în rezervă , dar sub titlu de supoziţie o fi fost eventual plotonier, să trăiţi !
• a fost dat afară pensionat medical din armată pe vremea lui Ceauşescu
• altă variantă ar fi că a fost pensionat medical pe motiv de psiho-pupu
• are în dotare o balabustă ( nume de cod FROSA )
• PESEDIST FANATIC (PSD le-a dat . le-a dat)
• la mitinguri sau întruniri publice latră în corul javrelor aşa zisului colonel Dogaru
• ca bun român merge la biserică . se spovedeşte , ia în gura spurcată sfânta cuminecătură şi mergînd în patru labe pupă moaşte atunci când nu o pupă între craci sau în cur pe muierea lui la vederea căruia şi măgarului de la stână nu i se mai scoală mătărînga
• este un individ infect care are o satisfacţie morbidă în a jigni şi a colporta minciuni abominabile la adresa persoanelor care au alte convingeri sau orientări politice decît el
• l-am invitat (fiind total neinspirat) pe blogul meu ,intitulat Cronici geruliene unde . în pofida diferenţelor de opinii a fost tratat cu deferenţă şi respect
• nu am ezitat să îşi blochez pentru treizeci de zile fiul care a fost nepoliticos cu acesta
(ulterior căcatul cu epoleţi se va lăuda că a obţinut prin asta o mare victorie )
• colportează minciuni prin intermediul unor conturi false sau sub propria semnătură
• în timp s-a dovedit că individul nu este un interlocutor de bună credinţă , fiind doar un jeg cu aparenţă bipedă
exemplul unu
  • acum nouă ani când mi-a fost extirpat un plămîn afectat de o tumoare malignă cu   risc de transformare în  tumoare benignă îi curgeau balele de satisfacţie când spunea despre mine -citez : cancerosul va muri în chinuri groaznice

exemplul doi
  • despre o colegă de pe blog , o doamnă distinsă , pictoriţă de biserici şi care a vut mai multe expoziţii de pictură a afirmat că aceasta pictează sfintele icoane beată fiind şi apoi se pişă pe ele

  • e una dintre cele mai abjecte creaturi întîlnite în lumea virtuală

MORSA DECREPITĂ plonjînd de pe banchiză în FROSA SAGA Matrit10

Admin
Admin

Mesaje : 9960
Data de inscriere : 20/12/2008

https://naspa.forumgratuit.ro

Sus In jos

MORSA DECREPITĂ plonjînd de pe banchiză în FROSA SAGA Empty Re: MORSA DECREPITĂ plonjînd de pe banchiză în FROSA SAGA

Mesaj Scris de Admin Joi Mar 31, 2022 4:26 pm

crezisaunupanavezi

Admin
Admin

Mesaje : 9960
Data de inscriere : 20/12/2008

https://naspa.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum