POLITICA


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

POLITICA
POLITICA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

am descoperit o mina de aur

5 participanți

In jos

am descoperit o mina de aur Empty am descoperit o mina de aur

Mesaj Scris de Admin Dum Mai 11, 2014 7:03 am

cei intersati de fascinanta problema evreiasca veti putea lectura aici editoriale ce reflecta opinii ale conservatorilor americani .Deoarece rostul acestui forum e sa se discute IN PRIMUL RAND probleme legate de politica romaneasca sau
aspecte politice internationale CU IMPACT asupra Romaniei si romanilor aici veti fi serviti doar CU LINGURITA.

PS Lista de bucate de azi am scris-o YO, maestru de ceremonii, ospatar si moderator (prima zi  lol! lol! lol!  ) brava presedinta a Ligii Alcoolicilor Anonimi  lol! lol! lol! 

Admin
Admin

Mesaje : 9961
Data de inscriere : 20/12/2008

https://naspa.forumgratuit.ro

Sus In jos

am descoperit o mina de aur Empty DRACE, NU O SA TE SCHIMBI NICI O DATA ?

Mesaj Scris de RrO RUPT(ă) în cur Dum Mai 11, 2014 7:41 am

Vad ca ai ramas si acum tanar si nelinistit.Ti s-o fi facut dor de Iudith, bandit batrin ce esti
 Twisted Evil 
RrO RUPT(ă) în cur
RrO RUPT(ă) în cur

Mesaje : 484
Data de inscriere : 28/12/2008

Sus In jos

am descoperit o mina de aur Empty Ehei , fata mosului

Mesaj Scris de Nostradamus Dum Mai 11, 2014 11:36 am

RrO RUPT(ă) în cur a scris:Vad ca ai ramas si acum tanar si nelinistit.Ti s-o fi facut dor de Iudith, bandit batrin ce esti
 Twisted Evil 

Iudita cu pletele ei ca arama , cu chitara si cu ia-ma nene si pe mine si-o sa iti para bine  lol! Am intilnit-o acum doi ani la Neapole, era cu copiii , e putin mai supla decit o batoza si ii e dor de Romania , de Cluj, de Faget
Nostradamus
Nostradamus

Mesaje : 113
Data de inscriere : 13/03/2010

Sus In jos

am descoperit o mina de aur Empty Sharing The Guilt For The Atrocities Of World War II

Mesaj Scris de HERACLITORIS FUTEZATORUL Lun Mai 12, 2014 12:23 pm

HERACLITORIS FUTEZATORUL
HERACLITORIS FUTEZATORUL

Mesaje : 293
Data de inscriere : 28/12/2008

Sus In jos

am descoperit o mina de aur Empty IUDEII NU SI NU

Mesaj Scris de Ronin Lun Mai 12, 2014 12:29 pm

HERACLITORIS FUTEZATORUL a scris:Sharing The Guilt For The Atrocities Of World War II
https://sites.google.com/site/diaconueusebiuporcisme/sharing-the-guilt-for-the-atrocities-of-world-war-ii

IN CIUDA EVIDENTEI iudeii nu vor accepta aceasta opinie
Ronin
Ronin

Mesaje : 241
Data de inscriere : 23/12/2008

Sus In jos

am descoperit o mina de aur Empty OPINIE : Eric Hunt:The Treblinka Archaeology Hoax (HD Video)

Mesaj Scris de Admin Mar Mai 13, 2014 8:15 am

Admin a scris:cei intersati de fascinanta problema evreiasca veti putea lectura aici editoriale ce reflecta opinii .....

Eric Hunt:The Treblinka Archaeology Hoax (HD Video)

'Were 900,000 Jews “gassed” at Treblinka?

Were 3.9 Million “Steamed to Death” in “steam chambers” there too, as according to Nuremberg trial “evidence”?

The official “Holocaust” story is that Treblinka 2 is the largest mass burial site in the entire world, where the Germans gassed 900,000 Jews in 13 “gas chambers disguised as shower rooms.”

“Holocaust Deniers” or “Holocaust Revisionists” claim there’s no evidence for that, and tales of “gas chambers disguised as shower rooms” are wartime atrocity fiction, similar to previously debunked claims about Jews being made into soap and lampshades.

The Treblinka Archaeology Hoax debunks Zionist British Archaeologist Caroline Sturdy Colls’ fraudulent “investigation” of Treblinka, which included digging near clearly marked Christian graves claiming to find new “hidden mass graves”, falsely assigning homicidal intent to a normal life-saving shower room at Majdanek, and misidentifying a terra-cotta tile excavated at Treblinka as belonging to the floor of a homicidal “gas chamber.”

Free yourself from a lifetime of Holo-brainwashing about “Six Million” Jews “gassed” in “Gas Chambers Disguised as Shower Rooms”-

ENjoy it on the video section of the Rebel Site1

http://therebel.org/en/video/player/15/469

am descoperit o mina de aur 1-30zic și YO, ca tăt omu YO CU TINE, TU CUMINE,am descoperit o mina de aur ImageSUS OPINCA , SUS ROMÂNE !!!


Admin
Admin

Mesaje : 9961
Data de inscriere : 20/12/2008

https://naspa.forumgratuit.ro

Sus In jos

am descoperit o mina de aur Empty Re: am descoperit o mina de aur

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum