POLITICA


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

POLITICA
POLITICA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

FIE NUMELE DOMNULUI BINECUVINTAT -vom avea un sas in CSAT ?

5 participanți

In jos

FIE NUMELE DOMNULUI BINECUVINTAT -vom avea un sas in CSAT ? Empty FIE NUMELE DOMNULUI BINECUVINTAT -vom avea un sas in CSAT ?

Mesaj Scris de Admin Sam Feb 08, 2014 8:04 pm


Admin
Admin

Mesaje : 9961
Data de inscriere : 20/12/2008

https://naspa.forumgratuit.ro

Sus In jos

FIE NUMELE DOMNULUI BINECUVINTAT -vom avea un sas in CSAT ? Empty Crin Antonescu a scos o linie de fundaşi şi a băgat una de atacanţi. Culisele unei decizii strategice

Mesaj Scris de FUCK YOU Sam Feb 08, 2014 8:22 pm


Crin Antonescu a scos o linie de fundaşi şi a băgat una de atacanţi. Culisele unei decizii strategice
https://sites.google.com/site/cronicigeruliene/crin-antonescu-a-scos-o-linie-de-fundasi-si-a-bagat-una-de-atacanti-culisele-unei-decizii-strategice
FUCK YOU
FUCK YOU

Mesaje : 407
Data de inscriere : 03/10/2012

Sus In jos

FIE NUMELE DOMNULUI BINECUVINTAT -vom avea un sas in CSAT ? Empty Noaptea în care Crin Antonescu își hotărăște viitorul de prezidențiabil

Mesaj Scris de BRIANA Sam Feb 08, 2014 8:26 pm

BRIANA
BRIANA

Mesaje : 173
Data de inscriere : 15/05/2013

Sus In jos

FIE NUMELE DOMNULUI BINECUVINTAT -vom avea un sas in CSAT ? Empty Crin şi-a pus miniştrii să împacheteze

Mesaj Scris de BRIANA Sam Feb 08, 2014 8:29 pm

BRIANA
BRIANA

Mesaje : 173
Data de inscriere : 15/05/2013

Sus In jos

FIE NUMELE DOMNULUI BINECUVINTAT -vom avea un sas in CSAT ? Empty Propunerea lui Antonescu la ministerul Economiei, gură de aur pentru Gold Corporation. “Eu unul îmi doresc să-l luăm (aurul) acum, pentru că poporul român este într-o situație critică”

Mesaj Scris de Loreley Sam Feb 08, 2014 8:31 pm

Propunerea lui Antonescu la ministerul Economiei, gură de aur pentru Gold Corporation. “Eu unul îmi doresc să-l luăm (aurul) acum, pentru că poporul român este într-o situație critică”
https://sites.google.com/site/presaisraeliana/propunerea-lui-antonescu-la-ministerul-economiei-gura-de-aur-pentru-gold-corporation-eu-unul-imi-doresc-sa-l-luam-aurul-acum-pentru-ca-poporul-roman-este-intr-o-situatie-critica

Loreley
Loreley

Mesaje : 1181
Data de inscriere : 29/12/2008
Varsta : 44
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

FIE NUMELE DOMNULUI BINECUVINTAT -vom avea un sas in CSAT ? Empty dar ce planset se aude ?

Mesaj Scris de ion pribeagu Sam Feb 08, 2014 8:38 pm

ion pribeagu
ion pribeagu

Mesaje : 392
Data de inscriere : 27/06/2010

Sus In jos

FIE NUMELE DOMNULUI BINECUVINTAT -vom avea un sas in CSAT ? Empty Re: FIE NUMELE DOMNULUI BINECUVINTAT -vom avea un sas in CSAT ?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum