POLITICA


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

POLITICA
POLITICA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Multă sănătate, Victor Ponta! Dar fără minte nu ajută. Între Casa Regală, Ghiţă Ciobanu şi greva foamei. BONUS: “Happy New 1984″, imaginea devenită virală pe Facebook

3 participanți

In jos

Multă sănătate, Victor Ponta! Dar fără minte nu ajută. Între Casa Regală, Ghiţă Ciobanu şi greva foamei. BONUS: “Happy New 1984″, imaginea devenită virală pe Facebook Empty Adevărul din subtextul unui discurs delirant

Mesaj Scris de Narcisa-Edelweiss Joi Ian 09, 2014 6:42 am

Narcisa-Edelweiss
Narcisa-Edelweiss

Mesaje : 1121
Data de inscriere : 21/12/2008
Varsta : 36

Sus In jos

Multă sănătate, Victor Ponta! Dar fără minte nu ajută. Între Casa Regală, Ghiţă Ciobanu şi greva foamei. BONUS: “Happy New 1984″, imaginea devenită virală pe Facebook Empty Ponta este principalul interesat să scape de Năstase

Mesaj Scris de Narcisa-Edelweiss Joi Ian 09, 2014 6:43 am

Narcisa-Edelweiss
Narcisa-Edelweiss

Mesaje : 1121
Data de inscriere : 21/12/2008
Varsta : 36

Sus In jos

Multă sănătate, Victor Ponta! Dar fără minte nu ajută. Între Casa Regală, Ghiţă Ciobanu şi greva foamei. BONUS: “Happy New 1984″, imaginea devenită virală pe Facebook Empty Năstase A. se reîntoarce „acase”

Mesaj Scris de Narcisa-Edelweiss Joi Ian 09, 2014 6:44 am

Narcisa-Edelweiss
Narcisa-Edelweiss

Mesaje : 1121
Data de inscriere : 21/12/2008
Varsta : 36

Sus In jos

Multă sănătate, Victor Ponta! Dar fără minte nu ajută. Între Casa Regală, Ghiţă Ciobanu şi greva foamei. BONUS: “Happy New 1984″, imaginea devenită virală pe Facebook Empty Penalii din USL trebuie să-şi ia soarta în mâini. Nu-l mai pot aştepta pe Ponta

Mesaj Scris de Narcisa-Edelweiss Joi Ian 09, 2014 6:45 am

Narcisa-Edelweiss
Narcisa-Edelweiss

Mesaje : 1121
Data de inscriere : 21/12/2008
Varsta : 36

Sus In jos

Multă sănătate, Victor Ponta! Dar fără minte nu ajută. Între Casa Regală, Ghiţă Ciobanu şi greva foamei. BONUS: “Happy New 1984″, imaginea devenită virală pe Facebook Empty Cum a devenit Ponta indezirabil pentru SUA

Mesaj Scris de Narcisa-Edelweiss Joi Ian 09, 2014 6:48 am

Narcisa-Edelweiss
Narcisa-Edelweiss

Mesaje : 1121
Data de inscriere : 21/12/2008
Varsta : 36

Sus In jos

Multă sănătate, Victor Ponta! Dar fără minte nu ajută. Între Casa Regală, Ghiţă Ciobanu şi greva foamei. BONUS: “Happy New 1984″, imaginea devenită virală pe Facebook Empty Re: Multă sănătate, Victor Ponta! Dar fără minte nu ajută. Între Casa Regală, Ghiţă Ciobanu şi greva foamei. BONUS: “Happy New 1984″, imaginea devenită virală pe Facebook

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum