POLITICA


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

POLITICA
POLITICA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Șparlamentul Rromîniei -CASA POPOULUI sau CASA BOBORULUI ? - imi e dor de vremuri biblice

In jos

Șparlamentul Rromîniei -CASA POPOULUI sau CASA BOBORULUI ? - imi  e dor de vremuri biblice Empty Șparlamentul Rromîniei -CASA POPOULUI sau CASA BOBORULUI ? - imi e dor de vremuri biblice

Mesaj Scris de Admin Joi Noi 07, 2013 11:21 am

Șparlamentul Rromîniei -CASA POPOULUI sau CASA BOBORULUI ? - imi  e dor de vremuri biblice 1393561_693280940685204_68984869_n
STIMATI COLEGI PARLAMENTARI ! Cine fură doar un ou este cel mai mare bou ! Trăiască USL , nu putem reusi decît împreună !
Șparlamentul Rromîniei -CASA POPOULUI sau CASA BOBORULUI ? - imi  e dor de vremuri biblice Pizap.com10.89450796367600561383817686391
Si a intrat Iisus in templu si i-a dat afara pe toti cei ce vindeau si cumparau in templu si a rasturnat mesele schimbatorilor de bani si scaunele celor ce vindeau porumbei ./.../ si le-a zis: "Scris este: Casa Mea, casa de rugaciune se va chema; dar voi ati facut-o pestera de talhari .
RUGAMINTE
Vă rog să nu considerați prezenta postare ca postarea unui habotnic sau fanatic religios , chiar dacă uneori , prea adesea înjur și de opincile cu care Maica Sfântă a mers la grădiniță .Pur si simplu e vorba de o alegorie -pamflet
PROFETIILE LUI Sundar Singh despre România
Șparlamentul Rromîniei -CASA POPOULUI sau CASA BOBORULUI ? - imi  e dor de vremuri biblice 1395430_693258994020732_976176418_n                                                                                                
Romania va trece prin mai multe faze de transformari fundamentale, devenind in cele din urma, gratie orientarii ei catre DUMNEZEU si a spiritualizarii exemplare, un veritabil focar spiritual, ce va putea fi comparat cu miticul «NOU CANAAN». Capitala acestei tari, Bucurestiul, se va transforma pana la urma intr-un centru divin esential al acestui focar. Aceasta capitala unica a polului spiritual al planetei va fi aproape in intregime reconstruita, raminind in cele din urma o aranjare de constructii, in forma inelara, avind 7 km in diametru, si ea va fi considerata de toate popoarele drept un veritabil «NOU IERUSALIM» pamintesc.
PROFETIILE LUI Sundar Singh despre România sunt false
Șparlamentul Rromîniei -CASA POPOULUI sau CASA BOBORULUI ? - imi  e dor de vremuri biblice 603100_693268330686465_1627735411_n

 „Strigarea Sodomei şi a Gomorei e mare şi păcatul lor cumplit de greu. Pogorî-Mă-voi deci să văd dacă faptele lor sunt cu adevărat aşa cum s-a suit până la Mine strigarea împotriva lor“ (Facerea 18, 20-21).

Admin
Admin

Mesaje : 9961
Data de inscriere : 20/12/2008

https://naspa.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum