POLITICA


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

POLITICA
POLITICA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

OHA PRIMUL PAS IN BUCATARIA LUCRULUI BINE FACUT

In jos

 OHA PRIMUL PAS IN BUCATARIA LUCRULUI BINE FACUT  Empty OHA PRIMUL PAS IN BUCATARIA LUCRULUI BINE FACUT

Mesaj Scris de Admin Vin Apr 10, 2015 7:04 am

 OHA PRIMUL PAS IN BUCATARIA LUCRULUI BINE FACUT  10660246_10206749322357546_1236668437805333845_n
Am avut instantaneu orgasme multiple si sufletul mi-a vibrat cu inalta mandrie patriotica cetind ca [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] .Da-i in PLM si pe Putin si pe Ponta , de conflictul din Ucraina ne doare in pix, ne doare in basca , ne apara NATO sau de se enerveaza Oha le fute una in mecla cu baltonul sau cu prompterul.In sfarsit , dupa ce popa din Tanacu l-a f...in cur pe dracu nea Gogu (OHA , OHO, AVEM BALTON MISTO) de la scularie i-a oferit (prin incredintare directa) Tatianei o bucătărie unde va hali jahnie popească să poată să se bășească ...Au inceput micile ciupeli deja in cotețul de la Cotroceni.Dacă investiția era de 30 000 de euro trebuia organizată licitație publică și exista riscul să nu câștige cine tebuia, deci , CANCI COMISIONUL (îl ia tipul cu BALTONUL ?) , CANCI ȘPĂGUȚA    ...( tu nu zici nimic Colduța , n-arați sasului maimuța ?)

Admin
Admin

Mesaje : 9961
Data de inscriere : 20/12/2008

https://naspa.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum