POLITICA


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

POLITICA
POLITICA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Van Rompuy: Unelected EU Will Control Europe and Flank Russia

3 participanți

In jos

Van Rompuy: Unelected EU Will Control Europe and Flank Russia Empty Van Rompuy: Unelected EU Will Control Europe and Flank Russia

Mesaj Scris de DORIANA-YOKO Vin Mai 02, 2014 7:56 am

DORIANA-YOKO
DORIANA-YOKO

Mesaje : 900
Data de inscriere : 24/03/2010

Sus In jos

Van Rompuy: Unelected EU Will Control Europe and Flank Russia Empty Van Rompuy: If The Public Doesn't Want EU Expansion, 'We Do It Anyway'

Mesaj Scris de YOKO Dum Mai 04, 2014 12:48 pm

YOKO
YOKO

Mesaje : 773
Data de inscriere : 05/06/2013

Sus In jos

Van Rompuy: Unelected EU Will Control Europe and Flank Russia Empty Un scenariu de război bântuie internetul: nimiciţi în patru ore ! ? Un scenariu de război bântuie internetul: nimiciţi în patru ore ! ?

Mesaj Scris de Narcisa-Edelweiss Mier Mai 07, 2014 8:42 am

Un scenariu de război bântuie internetul: nimiciţi în patru ore ! ? Un scenariu de război bântuie internetul: nimiciţi în patru ore ! ?
https://sites.google.com/site/problemeistorice/un-scenariu-de-razboi-bantuie-internetul-nimiciti-in-patru-ore-un-scenariu-de-razboi-bantuie-internetul-nimiciti-in-patru-ore
zic și YO, ca tăt omu
Van Rompuy: Unelected EU Will Control Europe and Flank Russia 1-30


Narcisa-Edelweiss
Narcisa-Edelweiss

Mesaje : 1121
Data de inscriere : 21/12/2008
Varsta : 36

Sus In jos

Van Rompuy: Unelected EU Will Control Europe and Flank Russia Empty Putin ar trebui să trimită trupe în Ucraina

Mesaj Scris de Narcisa-Edelweiss Mier Mai 07, 2014 8:43 am

Putin ar trebui să trimită trupe în Ucraina
https://sites.google.com/site/vnimaniemoskvavystupaet/putin-should-send-troops-into-ukraine
zic și YO, ca tăt omu

Van Rompuy: Unelected EU Will Control Europe and Flank Russia 1-30


Ultima editare efectuata de catre Narcisa-Edelweiss in Mier Mai 07, 2014 8:45 am, editata de 1 ori
Narcisa-Edelweiss
Narcisa-Edelweiss

Mesaje : 1121
Data de inscriere : 21/12/2008
Varsta : 36

Sus In jos

Van Rompuy: Unelected EU Will Control Europe and Flank Russia Empty Ukraine: Lies, propaganda and the West’s agenda(Ucraina: minciuni, propagandă și ordinea de zi a Occidentului )

Mesaj Scris de Narcisa-Edelweiss Mier Mai 07, 2014 8:45 am

Ukraine: Lies, propaganda and the West’s agenda(Ucraina: minciuni, propagandă și ordinea de zi a Occidentului )
https://sites.google.com/site/sinteticrealpolitik/ukraine-lies-propaganda-and-the-west-s-agenda-ucraina-minciuni-propaganda-si-ordinea-de-zi-a-occidentului
zic și YO, ca tăt omu

Van Rompuy: Unelected EU Will Control Europe and Flank Russia 1-30


Narcisa-Edelweiss
Narcisa-Edelweiss

Mesaje : 1121
Data de inscriere : 21/12/2008
Varsta : 36

Sus In jos

Van Rompuy: Unelected EU Will Control Europe and Flank Russia Empty Re: Van Rompuy: Unelected EU Will Control Europe and Flank Russia

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum