POLITICA


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

POLITICA
POLITICA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

anunt foarte, foarte important

5 participanți

In jos

anunt foarte, foarte important  Empty anunt foarte, foarte important

Mesaj Scris de Loreley Mier Iul 24, 2013 10:34 am

anunt foarte, foarte important
Va ro frumos, pana nu primti semnal de la mine , Narcisa sau doamna Yoko nu mai il apelati pe domnul rpofesor nici pe mail , nici pe mobil sau pe tableta .Va rog mult, mult de tot
Loreley
Loreley

Mesaje : 1181
Data de inscriere : 29/12/2008
Varsta : 44
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

anunt foarte, foarte important  Empty sarut mana, doamna Lory

Mesaj Scris de Hitomi Tanaka Mier Iul 24, 2013 10:44 am

ce e cu zarva aceasta ? S-a intimplat ceva cu profesorul , ce e cu aceste anunturi in cascada, prima data dvs. ,apoi doamna Yoko .Ce naiba se petrece ?
Hitomi Tanaka
Hitomi Tanaka

Mesaje : 110
Data de inscriere : 03/09/2011

Sus In jos

anunt foarte, foarte important  Empty nu ne panicam, da ?

Mesaj Scris de Loreley Mier Iul 24, 2013 10:48 am

Hitomi Tanaka a scris:ce e cu zarva aceasta ? S-a intimplat ceva cu profesorul , ce e cu aceste anunturi in cascada, prima data dvs. ,apoi doamna Yoko .Ce naiba se petrece ?

a intervenit o urgenta, nu pot vorbi pe forum despre asta , ne citesc si neprieteni .Trimit detalii pe mail, mai precis, redirectionez un mesaj ce l-a trimis Oliviu, nepotul domnului profesor pe mail doamnei Yoko, Narcisei si mie .Asta e tot ce pot sa spun in acest moment.Eu sunt doar mesagerul.
Loreley
Loreley

Mesaje : 1181
Data de inscriere : 29/12/2008
Varsta : 44
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

anunt foarte, foarte important  Empty multumesc mult

Mesaj Scris de Hitomi Tanaka Mier Iul 24, 2013 10:53 am

Loreley a scris:
Hitomi Tanaka a scris:ce e cu zarva aceasta ? S-a intimplat ceva cu profesorul , ce e cu aceste anunturi in cascada, prima data dvs. ,apoi doamna Yoko .Ce naiba se petrece ?

a intervenit o urgenta, nu pot vorbi pe forum despre asta , ne citesc si neprieteni .Trimit detalii pe mail, mai precis, redirectionez un mesaj ce l-a trimis Oliviu, nepotul domnului profesor  pe mail doamnei Yoko, Narcisei si mie .Asta e tot ce pot sa spun in acest moment.Eu sunt doar mesagerul.

am primit mailul , am inteles despre ce e vorba.Cred ca totul va fi bine, oricum tinem legatura.
Hitomi Tanaka
Hitomi Tanaka

Mesaje : 110
Data de inscriere : 03/09/2011

Sus In jos

anunt foarte, foarte important  Empty important e sa tinem minte ce zicea Mihai

Mesaj Scris de DORIANA-YOKO Mier Iul 24, 2013 11:01 am

Hitomi Tanaka a scris:
Loreley a scris:
Hitomi Tanaka a scris:ce e cu zarva aceasta ? S-a intimplat ceva cu profesorul , ce e cu aceste anunturi in cascada, prima data dvs. ,apoi doamna Yoko .Ce naiba se petrece ?

a intervenit o urgenta, nu pot vorbi pe forum despre asta , ne citesc si neprieteni .Trimit detalii pe mail, mai precis, redirectionez un mesaj ce l-a trimis Oliviu, nepotul domnului profesor  pe mail doamnei Yoko, Narcisei si mie .Asta e tot ce pot sa spun in acest moment.Eu sunt doar mesagerul.

am primit mailul , am inteles despre ce e vorba.Cred ca totul va fi bine, oricum tinem legatura.

in situatii de acest gen este vital sa ne pastram calmul, daca nu panicam , facem greseli si noi nu vrem sa gresim , ma insel ? Suna-ma peste vreo 10 minute si iti spun mai multe.Am preluat eu comanda, de acum , pana la noi dspozitii ascultati numai vocea mea.
DORIANA-YOKO
DORIANA-YOKO

Mesaje : 900
Data de inscriere : 24/03/2010

Sus In jos

anunt foarte, foarte important  Empty sarut mana, doamna Yoko

Mesaj Scris de Gabriela,zâna Maseluţă Mier Iul 24, 2013 2:07 pm

yoko a scris:
Hitomi Tanaka a scris:
Loreley a scris:
Hitomi Tanaka a scris:ce e cu zarva aceasta ? S-a intimplat ceva cu profesorul , ce e cu aceste anunturi in cascada, prima data dvs. ,apoi doamna Yoko .Ce naiba se petrece ?

a intervenit o urgenta, nu pot vorbi pe forum despre asta , ne citesc si neprieteni .Trimit detalii pe mail, mai precis, redirectionez un mesaj ce l-a trimis Oliviu, nepotul domnului profesor  pe mail doamnei Yoko, Narcisei si mie .Asta e tot ce pot sa spun in acest moment.Eu sunt doar mesagerul.

am primit mailul , am inteles despre ce e vorba.Cred ca totul va fi bine, oricum tinem legatura.

in situatii de acest gen este vital sa ne pastram calmul, daca nu panicam , facem greseli si noi nu vrem sa gresim , ma insel ? Suna-ma peste vreo 10 minute si iti spun mai multe.Am preluat eu comanda, de acum , pana la noi dspozitii ascultati numai vocea mea.

va rog frumos sa ma informati despre ce e vorba, acum am intrat in casa si am deschis calculatorul si am dat peste chestiunea asta .Imi spuneti , va rog ce s-a intimplat ? Multumesc.
Gabriela,zâna Maseluţă
Gabriela,zâna Maseluţă
Admin

Mesaje : 296
Data de inscriere : 28/09/2010

Sus In jos

anunt foarte, foarte important  Empty Gabi, te rog foarte, foarte frumos

Mesaj Scris de DORIANA-YOKO Mier Iul 24, 2013 2:18 pm

Gabriela,zâna Maseluţă a scris:
yoko a scris:
Hitomi Tanaka a scris:
Loreley a scris:
Hitomi Tanaka a scris:ce e cu zarva aceasta ? S-a intimplat ceva cu profesorul , ce e cu aceste anunturi in cascada, prima data dvs. ,apoi doamna Yoko .Ce naiba se petrece ?

a intervenit o urgenta, nu pot vorbi pe forum despre asta , ne citesc si neprieteni .Trimit detalii pe mail, mai precis, redirectionez un mesaj ce l-a trimis Oliviu, nepotul domnului profesor  pe mail doamnei Yoko, Narcisei si mie .Asta e tot ce pot sa spun in acest moment.Eu sunt doar mesagerul.

am primit mailul , am inteles despre ce e vorba.Cred ca totul va fi bine, oricum tinem legatura.

in situatii de acest gen este vital sa ne pastram calmul, daca nu panicam , facem greseli si noi nu vrem sa gresim , ma insel ? Suna-ma peste vreo 10 minute si iti spun mai multe.Am preluat eu comanda, de acum , pana la noi dspozitii ascultati numai vocea mea.

va rog frumos sa ma informati despre ce e vorba, acum am intrat in casa si am deschis calculatorul si am dat peste chestiunea asta .Imi spuneti , va rog ce s-a intimplat ? Multumesc.

nu ne panicam , totul e sub control, Mihai revine maine sau poimiine ,acum a trebuit sa se interneze pentru niste investigatii si sotia lui m-a rugat, ne-a rugat sa nu il stresam cu telefoane sau mailuri , Asta e tot.
DORIANA-YOKO
DORIANA-YOKO

Mesaje : 900
Data de inscriere : 24/03/2010

Sus In jos

anunt foarte, foarte important  Empty doamna Yoko,

Mesaj Scris de Gabriela,zâna Maseluţă Mier Iul 24, 2013 2:42 pm

yoko a scris:
Gabriela,zâna Maseluţă a scris:
yoko a scris:
Hitomi Tanaka a scris:
Loreley a scris:
Hitomi Tanaka a scris:ce e cu zarva aceasta ? S-a intimplat ceva cu profesorul , ce e cu aceste anunturi in cascada, prima data dvs. ,apoi doamna Yoko .Ce naiba se petrece ?

a intervenit o urgenta, nu pot vorbi pe forum despre asta , ne citesc si neprieteni .Trimit detalii pe mail, mai precis, redirectionez un mesaj ce l-a trimis Oliviu, nepotul domnului profesor  pe mail doamnei Yoko, Narcisei si mie .Asta e tot ce pot sa spun in acest moment.Eu sunt doar mesagerul.

am primit mailul , am inteles despre ce e vorba.Cred ca totul va fi bine, oricum tinem legatura.

in situatii de acest gen este vital sa ne pastram calmul, daca nu panicam , facem greseli si noi nu vrem sa gresim , ma insel ? Suna-ma peste vreo 10 minute si iti spun mai multe.Am preluat eu comanda, de acum , pana la noi dspozitii ascultati numai vocea mea.

va rog frumos sa ma informati despre ce e vorba, acum am intrat in casa si am deschis calculatorul si am dat peste chestiunea asta .Imi spuneti , va rog ce s-a intimplat ? Multumesc.

nu ne panicam , totul e sub control, Mihai revine maine sau poimiine ,acum a trebuit sa se interneze pentru niste investigatii si sotia lui m-a rugat, ne-a rugat sa nu il stresam cu telefoane sau mailuri , Asta e tot.
nu va suparati pe mine,sunt mai prapastioasa d felul meu si sincer va spun ca m-am speriat, oa stfel de alerta am mai primit doar inainte ca domnul profesor sa mearga la Bucuresti pentru operatie. Acum totul e ok, multumesc pentru mail si clarificari. Astept sa revina domnul profesor ca sa ii fac o curte nebuna, nebuna lol! 
Gabriela,zâna Maseluţă
Gabriela,zâna Maseluţă
Admin

Mesaje : 296
Data de inscriere : 28/09/2010

Sus In jos

anunt foarte, foarte important  Empty dragi toarasi,romani, gernani , maghiari se de care oti mai fi

Mesaj Scris de MIKUTZA CE KURAI Mier Iul 24, 2013 2:50 pm

Nu inteleg de ce va panicati asa si de ce trebuie sa adoptati un ton asa alarmist.Mie mi-a fost totul clar cand am primit prin redirectionare mailul de la nepotul domnului profesor.In rest, asa sunt eu fara noroc , fata de nepotuldomnului profesor sunt o baba, fata de dom profesor o pustioaica zanatica , asa incat nu a m ocazia sa ii sucesc mintile nici unuia.
PS Gabriela , fara facut curte stiu eu cui , vezi ca intri pe teren minat, numai doamna Yoko si io avem voie sa facem maritului dac curte lol!  TANGO
MIKUTZA CE KURAI
MIKUTZA CE KURAI

Mesaje : 490
Data de inscriere : 11/12/2010

Sus In jos

anunt foarte, foarte important  Empty Re: anunt foarte, foarte important

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum