POLITICA


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

POLITICA
POLITICA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

NIMIC NU SE PIERDE, TOTUL SE TRANSFORMA -am mai ascultat acest ciripit de vrabiuta guresa

2 participanți

In jos

NIMIC NU SE PIERDE, TOTUL SE TRANSFORMA -am mai ascultat acest ciripit de vrabiuta guresa Empty NIMIC NU SE PIERDE, TOTUL SE TRANSFORMA -am mai ascultat acest ciripit de vrabiuta guresa

Mesaj Scris de RAUL Joi Sept 04, 2014 12:03 pm

Demență și mizerie la cel mai înalt nivel!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Borcanul ca borcanul de 400 euro, bine comercializat de sentimentalul Charly, dar ce faceti cu pedofilii casei regale si mai ales ...(ales -bules)

Va rog frumos sa-mi permiteti sa va prezint inca o pledoarie CHEIE!!! a parlamentarului Laurent Louis care acuza Bilderbergul si francmasonii de a tine in pozitii cheie in guvernul Belgiei criminali pedofili ca Elio di Rupo: Laurent Louis ...

Stimate Domnule Profesor:
inca una tot de la Carolina , ca si cel afiseat de Domnia Voastra in capul paginii: aici e eroul meu fabulos care ii arunca diatribe interminabile de fapte dovedite prim ministrului debil, in plin parlament (parlament de viermi care au tulit-o de frica francmasonilor,caci parlamentarii se fac ca ploua si se duc la closet de cate ori ataca Laurent Louis problema pedofilului di Rupo....

treaba afiseata de mine si la Radu Tudor
carolina says:
June 5, 2014 at 8:58 am
Ce facem cu pedofilii? unii lupta, nu ca Johannis!!!!!!

8 comentarii la “Demență și mizerie la cel mai înalt nivel!”

RAUL GEORGE ALDEA
Comentariul tău e în așteptare.
04.09.2014 la 2:55 pm

Buna ziua , va rog frumos un link spre blogul Caro….Va multumesc
R_GA

lol! lol! lol! lol! lol! lol!
RAUL
RAUL

Mesaje : 153
Data de inscriere : 05/08/2011

Sus In jos

NIMIC NU SE PIERDE, TOTUL SE TRANSFORMA -am mai ascultat acest ciripit de vrabiuta guresa Empty VA ROG FRUMOS SA O LASATI IN PACE

Mesaj Scris de Admin Joi Sept 04, 2014 4:06 pm

nu o mai tachinati dincolo , la Coja .A ales un anume drum, sa ii respectam optiunea .Daca as fi cinic as zice " De mortuis nihil nisi bene" dar ma limitez sa spun doar ca ii doresc sanatate.
MB

Admin
Admin

Mesaje : 9961
Data de inscriere : 20/12/2008

https://naspa.forumgratuit.ro

Sus In jos

NIMIC NU SE PIERDE, TOTUL SE TRANSFORMA -am mai ascultat acest ciripit de vrabiuta guresa Empty a fost mai mult un test pt.prezidentul Coja

Mesaj Scris de RAUL Joi Sept 04, 2014 4:12 pm

09.04.2014
19:09:35

Admin a scris:nu o mai tachinati dincolo , la Coja .A ales un anume drum, sa ii respectam optiunea .Daca as fi cinic as zice " De mortuis nihil nisi bene" dar ma limitez sa spun doar ca ii doresc sanatate.
MB

8 comentarii la “Demență și mizerie la cel mai înalt nivel!”

RAUL GEORGE ALDEA
Comentariul tău e în așteptare.
04.09.2014 la 2:55 pm

Buna ziua , va rog frumos un link spre blogul Caro….Va multumesc
R_GA

09.04.2014
19:09:35
a fost mai mult un test pt.prezidentul Coja ( mosulica asta sufera de sindromul mesianic , SE CREDE ALESUL M persoana providentiala ) si tolomacii care ii miros basinile expirate lol! lol! In rest , fiecare scrie ce vrea si frecventeaza acele cercuri unde se simte bine.In rest, nu mai am ce comenta
RAUL
RAUL

Mesaje : 153
Data de inscriere : 05/08/2011

Sus In jos

NIMIC NU SE PIERDE, TOTUL SE TRANSFORMA -am mai ascultat acest ciripit de vrabiuta guresa Empty Re: NIMIC NU SE PIERDE, TOTUL SE TRANSFORMA -am mai ascultat acest ciripit de vrabiuta guresa

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum