POLITICA


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

POLITICA
POLITICA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Istoricul Petre Ţurlea: "Kosovo va fi un precedent pentru Transilvania!"

2 participanți

In jos

Istoricul Petre Ţurlea: "Kosovo va fi un precedent pentru Transilvania!" Empty Istoricul Petre Ţurlea: "Kosovo va fi un precedent pentru Transilvania!"

Mesaj Scris de ion pribeagu Sam Iun 01, 2013 8:52 am

ion pribeagu
ion pribeagu

Mesaje : 392
Data de inscriere : 27/06/2010

Sus In jos

Istoricul Petre Ţurlea: "Kosovo va fi un precedent pentru Transilvania!" Empty Re: Istoricul Petre Ţurlea: "Kosovo va fi un precedent pentru Transilvania!"

Mesaj Scris de gitana Mier Iun 05, 2013 6:16 am

Victor Ponta: Sunt in favoarea recunoasterii rapide a KOSOVO
Ponta a precizat luni că îl va informa pe preşedintele Traian Băsescu asupra discuţiilor din Comisiile de politică externă pe tema recunoaşterii independenţei provinciei Kosovo, el declarându-se în favoarea unui proces rapid de recunoaştere şi arătând că şeful statului manifestă prudenţă. Această poziţie vine probabil după instrucţiunile primite de la consilierul său, generalul [...]
CITESTE AICI
gitana
gitana

Mesaje : 102
Data de inscriere : 09/12/2010

Sus In jos

Istoricul Petre Ţurlea: "Kosovo va fi un precedent pentru Transilvania!" Empty Re: Istoricul Petre Ţurlea: "Kosovo va fi un precedent pentru Transilvania!"

Mesaj Scris de gitana Mier Iun 05, 2013 6:21 am

Senatorul Klarik Laszlo: E o dovadă de paranoia că ROMÂNIA încă se defineşte ca STAT NAŢIONAL
pe site

https://sites.google.com/site/udmrociociolinaapoliticii/senatorul-klarik-laszlo-e-o-dovada-de-paranoia-ca-romania-inca-se-defineste-ca-stat-national
gitana
gitana

Mesaje : 102
Data de inscriere : 09/12/2010

Sus In jos

Istoricul Petre Ţurlea: "Kosovo va fi un precedent pentru Transilvania!" Empty Re: Istoricul Petre Ţurlea: "Kosovo va fi un precedent pentru Transilvania!"

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum