POLITICA


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

POLITICA
POLITICA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

CĂCĂRĂU şi-a trage în venă şi trage pe nară - AVEM DOVADA!

5 participanți

In jos

CĂCĂRĂU şi-a trage în venă şi trage pe nară - AVEM DOVADA! Empty CĂCĂRĂU şi-a trage în venă şi trage pe nară - AVEM DOVADA!

Mesaj Scris de Joker2009 Sam Mai 25, 2013 7:42 am

CĂCĂRĂU şi-a trage în venă şi trage pe nară - AVEM DOVADA! 8822768788_570af0e101_o
" Adio cur , ma cac pe gura" -căcăreze de Căcărău
CĂCĂRĂU şi-a trage în venă şi trage pe nară - AVEM DOVADA! Pizap.com10.8486253456212581369462526703
În cadrul emisiunii " MĂNUŞI DIN PIELEA CLIENTULUI , BOXÎND CU UMBRA" Mikutza ce Kurai ,realizatoarea emisiunii i-a avut ca invitaţi pe reputatul jurnalist RADU BANCIU DE LA BE 1 TV , pe reputatul Doctor SENILOIU ,doctorul piroman care a vrut să dea foc la puşcărie şi la casa de nebuni şi pe distinsul WC Tudor, cel supranumit TRIBUNUL BAMBILICI ,euroşparlamentar  şi preşedinte de partid. Distinsa realizatoare Mikutza ce Kurai a aruncat mănuşa invitaţilor săi care ar fi preferat să le arunce sutienul şi chiloţeii de dantelă .Vă invit să lecturaţi mai jos transcriptul incitantului dialog.
Mikutza ce Kurai
- Bună seara, stimaţi telespectatori . Pentru început le spun bun venit invitaţilor noştri , colegul meu ,distinsul Radu Banciu şi distinsul domn doctor SENILOIU ,doctorul piroman care a vrut să dea foc la puşcărie şi la casa de nebuni .
Radu Banciu
-Bună seara dumneavoastră şi telespectatorilor dumneavoastră ,care, o spun cu certitudine urmăresc cu sfinţenia de luni până vineri emisiunea de  LA BE 1 TV .
doctor SENILOIU
- Bună seara dumneavoastră şi telespectatorilor dumneavoastră , pe care, profitind de acest prilej, îi invit să vină alături de mine la Palatul Parlamentului , cu chibrituri, sticle de benzină şi coctailuri Molotov pentru ca împreună să dăm foc la puşcărie şi la casa de nebuni.
WC Tudor
- Bună seara dumneavoastră şi telespectatorilor dumneavoastră .JOS MAFIA, SUS PATRIA ! LA VIITOARELE ALEGERI votati TRIBUNUL BAMBILICI preşedinte.
Mikutza ce Kurai
Deoarece CNA a amendat recent postul nostru de televiziune Gerulian Tv. pentru că nu am oferit dreptul la replică domnului Căcărău atunci când în cadrul acestei emisiuni s-a afirmatCĂ Căcărău e un CACAT expirat uitat în ploaie ,undeva în Trebuci ,  fac de la început precizarea că am încercat în mod repetat să luăm legătura cu don Căcărău , preşul senatului dar invariabil au răspuns robotul şi domnul Ghişe care au avut acelaşi mesaj : " Nu deranjaţi, Domnul Căcărău Dormeo doarme .ATENŢIONĂM TELESECTATORII noştri să nu îl confunde pe DCD cu DDD de la OTV. Acum , vă invit să ascultaţi o înregistrare furnizată nouă de către surse de la SRI şi STC. Regia, banda vă rog !
"Atunci când Preşedintele Emil Constantinescu mi-a vorbit pentru prima dată despre simpozionul dedicat Levantului, vă mărturisesc că am fost brusc transportat în timp, poate fiindcă am crescut la Tulcea, portul de la gurile Dunării, şi acolo, chiar în anii în care planificarea comunistă se lupta cu succes împotriva pitorescului şi a tradiţiei, Levantul era şi este încă, într-un fel, o realitate palpabilă în policromia numelor de persoane, în pluralismul comunităţilor etnice şi religioase, în bogăţia şi diversitatea tradiţiilor, în cursul încărcat de istorie al marelui fluviu, care uneşte atât de vizibil Occidentul şi Orientul, Tulcea păstra şi mai păstrează, ţin eu să cred, încă o savoare levantină, pe care tema acestei conferinţe mi-a trezit-o, aşa cum ne trezeşte o asemenea temă tuturor amintirea copilăriei, aventurile lui Sinbad sau ale lui Ulisse, asemănătoare şi totodată deosebite, în atâtea feluri, sau amintirea tinereţii atunci când eram fascinaţi de marea aventură a întâlnirilor mereu repetate şi, într-un fel, mereu eşuate dintre Orient şi Occident, Alexandru cel Mare, succesorii săi, regatele greco-elenistice ale estului-mediteranean, marea aventură a cruciadelor cu Godefroy de Bouillon, Richard Inimă de Leu, Saladin, cu numele de locurile ale memoriei, tot acel ţinut pe care cavalerii templieri sau ospitalieri îl apărau şi îl exploatau".
Domnilor invitaţi, aveţi cuvîntul.
WC Tudor
- Dragii mei , am spus-o şi o repet.Se vede şi de pe lună că în acest caz sunt implicaţi dictachiorul de la Cotroceni , stăpînii lui de la Washinghton , Moscova , Tel Aviv , Budapesta şi Bruxelles şi nu în ultimul rând infamii de la UDMR care, fratele meu Funar poate să confirme, noapte de noapte duc dincolo de graniţă , în Ungaria ,pămîntul românesc al scumpei noastre Transilvanii .JOS MAFIA, SUS PATRIA ! Încă o dată vă spun :" vom fi iarăşi ce am fost şi chiar mai mult de atît ".VOTAŢI VADIM TUDOR PREŞEDINTE ! JOS MAFIA, SUS PATRIA !
Radu Banciu
- Dragii mei , după cum am spus-o şi în emisiunea mea de aseară , în mod indubitabil Căcărău este puternic marcat de încarcerarea lui Becali, acest puşcăriaş infect care mai ieri era sponsorul lui Căcărău .Este de asemenea evident faptul CĂ CĂCĂRĂU suferă de diaree verbală cronică.
doctor SENILOIU
- Subiectul discuţiei noastre se manifestă incoerent precum unii pacienţi de ai mei care sunt dependenţi de consum de etnobotanice sau droguri de mare risc.
WC Tudor
-D Bunul meu amic , doctorul  SENILOIU are perfectă dreptate.Afirm cu toată responsabilitatea că adevăratul serviciu de informaţii format de ofiţeri ,subofiţeri şi cambuzieri ai SRI ,DIE si SIE mi-au confirmat faptul că CĂCĂRĂU , pe lângă faptul că zilnic e beat mangă şi-a trage în venă şi trage pe nară .
doctor SENILOIU
Subscriu la spusele distinşilor antevorbitori cu menţiunea CĂ acest CĂCĂRĂU diareic este şi logoreic.
Mikutza ce Kurai
Revenim după o scurtă pauză de publicitate....

DEX
LOGORÉE s. f. Stare de excitație psihică, care se caracterizează prin tendința excesivă, nestăpânită de a vorbi continuu și incoerent.

o productie Gerulian tv.
Textier -YO CĂCĂRĂU şi-a trage în venă şi trage pe nară - AVEM DOVADA! 1-59grafica CĂCĂRĂU şi-a trage în venă şi trage pe nară - AVEM DOVADA! 1-84regiaCĂCĂRĂU şi-a trage în venă şi trage pe nară - AVEM DOVADA! 23-71
FACEBOCK
https://www.facebook.com/groups/335541243241655/
Joker2009
Joker2009
Admin

Mesaje : 1092
Data de inscriere : 30/09/2009

Sus In jos

CĂCĂRĂU şi-a trage în venă şi trage pe nară - AVEM DOVADA! Empty Re: CĂCĂRĂU şi-a trage în venă şi trage pe nară - AVEM DOVADA!

Mesaj Scris de Joker2009 Sam Mai 25, 2013 8:26 am

Joker2009
Joker2009
Admin

Mesaje : 1092
Data de inscriere : 30/09/2009

Sus In jos

CĂCĂRĂU şi-a trage în venă şi trage pe nară - AVEM DOVADA! Empty Re: CĂCĂRĂU şi-a trage în venă şi trage pe nară - AVEM DOVADA!

Mesaj Scris de FANTASIO Sam Mai 25, 2013 6:51 pm


Precupețul Crin Antonescu dă un cap în gură disidenței liberale

AICI


Antal Arpad -iudemereu. "Noi suntem pregătiţi să apărăm comunităţile din regiunea noastră şi interesele comunităţii maghiare. Interesul comunităţii maghiare este să rămână şi să se dezvolte pe pământul lui natal şi să nu fie dusă o politică de asimilare a acestei comunităţi. Nu vom lăsa să se întâmple acest lucru şi am convingerea că vom fi ascultaţi la Bucureşti, iar dacă nu, atunci ne vor asculta în afara ţării",.

AICI
FANTASIO
FANTASIO

Mesaje : 496
Data de inscriere : 24/09/2012

Sus In jos

CĂCĂRĂU şi-a trage în venă şi trage pe nară - AVEM DOVADA! Empty Re: CĂCĂRĂU şi-a trage în venă şi trage pe nară - AVEM DOVADA!

Mesaj Scris de GIGI_BERBECOSU Dum Mai 26, 2013 9:00 am

FANTASIO a scris:
Precupețul Crin Antonescu dă un cap în gură disidenței liberale

AICI


Antal Arpad -iudemereu. "Noi suntem pregătiţi să apărăm comunităţile din regiunea noastră şi interesele comunităţii maghiare. Interesul comunităţii maghiare este să rămână şi să se dezvolte pe pământul lui natal şi să nu fie dusă o politică de asimilare a acestei comunităţi. Nu vom lăsa să se întâmple acest lucru şi am convingerea că vom fi ascultaţi la Bucureşti, iar dacă nu, atunci ne vor asculta în afara ţării",.

AICI

Diana Tusa, deputat PNL: In partid este dictatura, multi se feresc sa vorbeasca

AICI


GIGI_BERBECOSU
GIGI_BERBECOSU

Mesaje : 248
Data de inscriere : 15/11/2012

Sus In jos

CĂCĂRĂU şi-a trage în venă şi trage pe nară - AVEM DOVADA! Empty Re: CĂCĂRĂU şi-a trage în venă şi trage pe nară - AVEM DOVADA!

Mesaj Scris de NAIADA Dum Mai 26, 2013 9:13 am

A fost candva un partid liberal care respecta presa. Factorul “SRS” si teama lui Crin Antonescu
Partidul National Liberal incepe sa se hraneasca tot mai des din temerile care faceau Partidul Comunist Roman atat de feroce in raport cu libertatea de exprimare. Primul si cel mai important personaj in acest peisaj al deranjului provocat de cuvantul liber este presedintele partidului Crin Antonescu.
Liderul liberal pare sa suporte tot mai greu presiunea presei. Deocamdata, derapajele sale vizeaza iesiri tafnoase la adresa jurnalistilor, dublate de tentative de a escamota adevarul intern de partid prin idei care ademenesc minciuna.
Sa plecam de la ultima mare adunare liberala la varf, ajunsa in presa gratie unei inregistrari fara drept de autor, deocamdata. Week-end-ul trecut, liderul PNL Crin Antonescu isi sfatuia colegii cum sa fenteze intrebarile jurnalistilor. “Daca te intreaba cum e cu Rosca Stanescu, tu le spui ca partidul e preocupat de Codul Silvic. Iar daca te intreaba din nou, le raspunzi tot ce vrei tu”. Asa suna mesajul condensat al liderului liberal, propus parlamentarilor PNL, ca invitatie pentru aburit jurnalistii incomozi din studiourile TV.
Cum se propaga minciuna la varf
Imediat, au venit si precizarile. Prima, foarte importanta – pentru care, de altfel, Antonescu merita felicitat -, este recunoasterea stenogramelor ca fiind reale. Un gest de corectitudine, facut cu amaraciune, dar cu barbatie. Apoi, vine partea mai putin onesta, cea care devoaleaza de fapt starea reala de spirit din interiorul acestei organizatii politice numite PNL. Crin Antonescu a cerut presei sa nu dramatizeze mesajul sau pe motiv ca sunt discutii firesti in cadru intim. Prin urmare, ar trebui sa conteze declaratiile oficiale, nu cele din spatele usilor inchise. Carevasazica, noi gandim intr-un fel in incaperile de partid, dar va spunem in alt fel cand iesim in public. Cu alte cuvinte, acceptati minciuna pentru ca e oficiala! Neoficial e adevarul, dar el nu trebuie sa va intereseze!
Angoasa echipei lui Crin Antonescu in privinta relatiei cu presa se intinde ca un virus printre mai toti liderii partidului. Devine un reper de comunicare, o scuza pentru rateurile politice ale pieselor grele din partid. Bunaoara, ministrul Muncii Mariana Campeanu considera recent ca este obiect de campanii mediatice menite sa-i discrediteze imaginea. Doamna Campeanu fusese deranjata de imaginile umilitoare difuzate de televiziuni, cu persoane in varsta tarandu-se pe scarile institutiilor de profil din Prahova, disperate sa treaca probele oficiale de confirmare a handicapului personal. Ulterior, intr-o conferinta de presa, ministrul Muncii a recunoscut justetea dezvaluirilor si slabiciunile sistemului, multumind presei pentru ca a insistat pe aceasta tema. Ceea ce n-a impiedicat-o mai tarziu, tot in spatele usilor inchise, sa se planga in fata conducerii PNL ca este vanata de ziaristi.
Factorul “Sorin Rosca Stanescu”
In aceeasi situatie s-a aflat si ministrul Sanatatii Eugen Nicolaescu, cel care a facut chiar plangere la CNA impotriva Realitatii TV pentru unele declaratii care i-ar fi fost rastalmacite, pe tema bolnavilor de cancer. Ca si Mariana Campenau, domnul Nicoalescu crede ca este o tinta vie, aflata premeditat in catarea atacurilor mediatice.
Lista liberalilor care se autovictimizeaza pe terenul imprevizibil al presei este mai larga. Nu e momentul sa intram in detalii. La toate acestea, trebuie adaugat ceea ce s-ar putea numi “factorul Sorin Rosca Stanescu”. SRS, sau Nasul, cum mai este cunoscut fostul ziarist, acum senator PNL, si-a pus puternic amprenta asupra politicii liberale. Incurajarea frustrarii printre cei de la varful partidului, pe motiv de presa ostila, nu este singura influenta psihol0gica pe care fostul director al ziarului “Ziua” o exercita asupra conducerii PNL. Un alt exemplu este teama inoculata la varful partidului ca serviciile secrete, in special SRI, au penetrat deja structurile politice interne. Si lista obsesiilor de tip “SRS” poate continua.
Probabil ca asa se explica si atitudinea vesnic iritata a lui Crin Antonescu fata de presa. De asemenea, nu are rost sa intram in detalii, dar nici nu putem arunca la cos iritarea pe care presedintele Senatului o manifesta fatis fata de jurnalisti. Ne putem lesne aminti de injuraturile printre buze la adresa reporterilor care-i baga microfonul in nas sau de izolarea ziaristilor acreditati la Camera intr-un tarc improvizat, dupa model american, ca si cand transparenta in Romania si-a depasit limitele iar democratia nu mai are nimic de oferit.
Candva…A fost candva…
PNL si mai ales Crin Antonescu au intrat pe un drum rusinos, dar si periculos, in relatia cu presa. Modelul liberal in materie de comunicare pare sa devina…antiliberalismul! Adica, fuga de dialog, ura fata de tot ce nu-ti convine, blocajul cuvantului care supara si mai ales ocolirea adevarului prin orice mijloace. Antonescu, in ciuda faptului ca e lider oficial, neoficial, nu conteaza. Teama e politica sa. De a vorbi pe bune in public, nu in particular. De a crede in buna-credinta a purtatorilor de intrebari, nu in teoria conspiratiei. De fi liber in adevaratul sens al cuvantului. NU. Politica de imagine i-o fac Sorin Rosca Stanescu si propriile limite de comunicare. Crin Antonescu accepta presa, dar o suporta tot mai greu. Si asta pare a fi doar inceputul. Candva, PNL a cladit libertatea acestei tari. Candva, presa era expresia democratie liberale. Dar asta a fost candva…
AICI

NAIADA
NAIADA

Mesaje : 367
Data de inscriere : 30/03/2010

Sus In jos

CĂCĂRĂU şi-a trage în venă şi trage pe nară - AVEM DOVADA! Empty Re: CĂCĂRĂU şi-a trage în venă şi trage pe nară - AVEM DOVADA!

Mesaj Scris de NAIADA Dum Mai 26, 2013 9:15 am

Antonescu face misto de Victor Ponta: “Nu mai are alergie la portocoliu”. Viorel, Fiul Ploii
Ponta, la congresul UDMR: “Regret ca nu sunteti la guvernare, asa cum ar fi trebuit sa se intample”.
Buna-dimineata, Franz! Pai cine te-a oprit, musiu, sa-i bagi la guvernare maghiari? Gigi Becali? Vadim?
De Antonescu nici nu pote fi vorba. Pentru Ponta, seful PNL este cantitate neglijabila, desi se chinuieste sa insele aparentele de cate ori are ocazia.
Nu, principalul “vinovat” pentru care UDMR nu e astazi la guvernare nu e nimeni altul decat marele premier roman in viata Victor Ponta.
El, si nu altcineva, speriat sa nu fie facut praf si pulbere de Antene, a plecat capul si sabia i-a trecut artistic pe deasupra.
Asa ca, mai usor cu plansul pe umarul maghiarilor, pe motive pe care le-ar putea crede eventual Marian Vanghelie.
Apropo de Marean, a iesit cu gura pacatosului la inaintare, la emisiunea lui Rares Bogdan, de la Realitatea TV, zicand-o pe sleau: “Suspendarea lui Basescu a fost o greseala”.
Mai, Mareane, ca bine zici, tata! Da’ atunci, cand s-a produs, cum de nimeni de la voi n-a zis nici pas!? A, bun, pisicul nu se putea lua la tranta cu Motanul. Dar, orisacat…
Sa revenim la Congresul UDMR, unde Ponta s-a dus de mana cu Crin Antonescu. Cel din urma, dupa ce si-a frecat mainile c-a scapat de un Taricean din partid, i-a servit-o de la obraz taman tovarusului de sefie uselista.
Fuhrerul PNL era in delir vanzand cele două culori din steagul secuiesc, galben şi albastru. Tot galben si albastru exista si pe steagul PNL. Dar iata fraza care l-a facut de ras pe Victor Ponta, prin graiul antonescian:
“Mi-a crescut inima văzând cele două culori. Astăzi şi întotdeauna, galben şi albastru sunt nişte culori dragi. Sunt uimit că premierul, care până nu demult părea a avea o mică alergie la portocaliu, astăzi este rezervat faţă de galben şi albastru. Nu am nicio problemă cu asta, dar am o problemă cu dorinţa domniei sale de mai mult roşu. Nu, roşu e destul!”
Ce sa mai zica Victor Ponta dupa o astfel de caracterizare? Nimic. Nu poate decat sa constate ca, pentru colegul sau, el nu este altceva decat Fiul Ploii…
Bai, frati de cruce USL! Pai voi aveti mereu o problema unii cu altii. Ba de la UDMR, ba de la Rosca Stanescu, ba de la culorile steagurilor de partid si de stat. Oare sunteti masochisti de-a dreptul sau va prefaceti?
Eu nu cred ca ei se cearta pe bune. Pur si simplu, se distreaza. La guvernare, pe doua voci, aberand cu idei bolnave, de la suspendari pe care le regreta ulterior, pana la despartiri oficiale urmate de impacari pe sub masa.
AICI

NAIADA
NAIADA

Mesaje : 367
Data de inscriere : 30/03/2010

Sus In jos

CĂCĂRĂU şi-a trage în venă şi trage pe nară - AVEM DOVADA! Empty Re: CĂCĂRĂU şi-a trage în venă şi trage pe nară - AVEM DOVADA!

Mesaj Scris de GIGI_BERBECOSU Lun Mai 27, 2013 9:56 am

Diva Antonescu
Aroganța și nervozitatea lui Crin Antonescu au devenit parte din cotidian. Nu mai există conferință de presă sau declarație fără ca divei să nu-i sară muștarul, să nu gesticuleze haotic, să nu strângă din pleoape, să nu țipe și să nu dea lecții jurnaliștilor. Acest comportament de vechil pe moșie, pare să devină unul obișnuit, și o vreme a fost amuzant. Fără să cunoaștem exact motivele țâfnei sale, putem doar să facem scenarii și presupuneri, dar, dincolo de toate acestea, se cuvine să-i aducem aminte domnului Antonescu Crin că în calitate de președinte al Senatului României, dincolo de răbufnirile nervoase pe care ar fi bine să și le înfrâneze, să-și aducă aminte că e se află în fruntea unei instituții de stat și nu pe tarlaua proprie din Isaccea.
Nici jurnaliștii și nici telespectatorii martori tăcuți la sborșelile sale de muiere în prag de menopauză, nu sunt obligați să-i tolereze toanele și comportamentul de țoapă cu bigudiurile-n cap, care după cum chiar el declara ”spune și vorbește ce vrea”. Atâta timp cât își câștigă jalnica existență de etern pretendent ratat la mâna României din bani publici, tonul său ar trebui să fie politicos, diplomat și mai ales, civilizat, indiferent cine și ce-l întreabă. Ne cerem scuze divei de la Senat că nu suntem toți pe placul său, că nici el nu e pe placul nostru, că nu pleacă Băsescu de la Cotroceni ca să-i lase lui tronul pe viață. Ne cerem de asemenea scuze că există încă presă liberă și nu aservită puterii care are dreptul să pună și întrebări cărora nu-i place să răspundă, că sunt bloggeri care-și permit să-l critice sau să-l facă franjuri în online. Asta-i viața, moncher: uneori ești porumbel, altădată statuie.
Domnule Antonescu, ne-am cam săturat de istericale și de mitocăniile tale zilnice și-ți amintesc că ești plătit din banii noștri, nu invers. Deocamdată ești doar un co-președinte de Alianță Mafiotă, co-autor la o lovitură de stat, și știindu-te cu ditamai muscoiul pe căciula de peizan pe care o ai încă pe cap, ar fi cazul să lași nasul puțin mai jos, să dai sonorul mai încet și să nu te crezi ceea ce nu ești. Stofă de președinte de țară, nu ai. Am avut un cizmar peltic, un comunist cu limbă de lemn, un intelectual de mămăligă, un comandant de navă, dar nicio divă isterică până acum, iar dacă Dumnezeu se-nvrednicește să lumineze mințile îmbibate-n alcool și poezele de duzină ale românilor, nu vom avea nici de acum încolo. Mai ușor cu epitetele și isteriile pe scări, domnule Antonescu, că s-ar putea să vă rupeți gâtul în cădere, chiar dacă doar metaforic vorbind.
Știm că vă e foame de putere, de aceea vă ofer singura soluție posibilă: Luați un Snickers! Better?

Autor: Angela Tocilă


AICI

GIGI_BERBECOSU
GIGI_BERBECOSU

Mesaje : 248
Data de inscriere : 15/11/2012

Sus In jos

CĂCĂRĂU şi-a trage în venă şi trage pe nară - AVEM DOVADA! Empty De ce boală zice Crin Antonescu că nu suferă

Mesaj Scris de Admin Sam Iun 22, 2013 6:43 am


De multă vreme se vorbeşte, prin subteranele lumiipolitice, că liderul PNL, Crin Antonescu, zboarăperiodic la Zurich pentru a se trata de o boalăpsihiatrică. Vineri, într-o conferinţă de presă, şefulliberalilor a fost întrebat direct dacă arediagnosticul “sindrom depresiv reactiv pe fond deinsuficienta psihomotorie”.
 
"NU. Nu exista un asemenea dosar şi nici un alt dosar! Existăo campanie subterană care a căpătat diferite forme de lapretinse tot felul de dosare până la pretinse tot felul de boli. Nu am în sensul acesta nici un fel de emoţie. Sunt sănătos... nu asta e problema mea.
 
Lovitură e impropiu spus când de 3 ani de zile, cred că mai bine de 3 ani şi cred că amîmplinit chiar 4, din 2009 când am fost prima oară preşedinte al PNL, în fiecare zi ori s-ainventat câte ceva ori s-a propagat ideea că se va întampla ceva îngrozitor în legatura cu mine.
 
M-am obişnuit în sensul ăsta, nu mă miră ţi e legitimă întrebarea. Răspuns... NU!", a spus Crin Antonescu, potrivit pesurse.ro.

Admin
Admin

Mesaje : 9961
Data de inscriere : 20/12/2008

https://naspa.forumgratuit.ro

Sus In jos

CĂCĂRĂU şi-a trage în venă şi trage pe nară - AVEM DOVADA! Empty Re: CĂCĂRĂU şi-a trage în venă şi trage pe nară - AVEM DOVADA!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum