POLITICA


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

POLITICA
POLITICA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

SCANDALOS ! LUMEEEE ,Chirieac pielea pulii afirma ca a vazut-o pe Andreea Pora " cu carnatul in gura" .CITITI SI VA CRUCITI ! MAI ZI-NE , FRATE GEO, MAI ZI-LE, SORA PORA

In jos

SCANDALOS ! LUMEEEE ,Chirieac pielea pulii afirma ca a vazut-o pe Andreea Pora " cu carnatul in gura" .CITITI SI VA CRUCITI ! MAI ZI-NE , FRATE GEO, MAI ZI-LE, SORA PORA Empty SCANDALOS ! LUMEEEE ,Chirieac pielea pulii afirma ca a vazut-o pe Andreea Pora " cu carnatul in gura" .CITITI SI VA CRUCITI ! MAI ZI-NE , FRATE GEO, MAI ZI-LE, SORA PORA

Mesaj Scris de Katana-TACETI DIN GURA ! Vin Iun 21, 2013 3:59 pm

SCANDALOS ! LUMEEEE ,Chirieac pielea pulii afirma ca a vazut-o pe Andreea Pora " cu carnatul in gura" .CITITI SI VA CRUCITI ! MAI ZI-NE , FRATE GEO, MAI ZI-LE, SORA PORA 1016126_621948027818496_91953327_n



PENTRU CONFORMITATE
http://ampress.ro/stiri/pora-scandal-cu-chirieac-la-rtv-v-am-vazut-cu-carnatul-in-gura-imi-faceti-o-culpa-ca-mananc-intr-un-loc-public-va-dau-in-judecata/

SA SPARIE GANDUL ( nu cela al lui CeTePulea ,crucisatorul presei ( de struguri)

Ia ziaruuuu , ia Scanteia , IA decretu cu femeia 

Pora, scandal cu Chirieac la RTV. „V-am văzut cu cârnatul în gură”. „Îmi faceți o culpă că mănânc într-un loc public? Vă dau în judecată!”

Jurnalista Andreea Pora a fost din nou în centrul unui scandal televizat, de această dată la România TV unde l-a avut drept „adversar” pe analistul Bogdan Chirieac. Potrivit siteului dcnews.ro, Pora l-a acuzat pe Chirieac de faptul că „făcea șantaje”. „Domnul Chirieac trebuie să știe mai bine că și dânsul făcea șantaje cu Sorin Roșca Stănescu pe la șeful ANI. Cred că știe despre ce vorbesc”, a spus Pora. „S-o dau în judecată, să n-o dau în judecată… Este din cale afară”, a replicat Chirieac. „Doamna Pora, când nu mai aveți argumente, începeți să înjurați”, a adăugat analistul. „Nu, am spus că dumneavoastră înțelegeți mult mai în profunzime cazul de la Antena 3. Din experiențe profesionale similare”, nu s-a lăsat Andreea Pora. „Nu știu la ce vă referiți. Doamna Pora, v-am văzut pe dumneavoastră propagandist cu simbrie din partea unui partid politic, și acum nu știu care e simbria”, a spus Chirieac. „Care simbrie? Că acum vă dau eu în judecată”, a replicat Pora. „V-am văzut cu cârnatul în gură la televizor”, a afirmat Chirieac, făcând referire la celebrele imagini cu Andreea Pora mâncând la o recepție organizată cu prilejul lansării Fundației Creștin-Democrate a lui Teodor Baconschi. „Vă văd pe dumneavoastră și pe șantajiștii de la Antena 3 care aruncați cu lături în orice. Da, eram la Ateneul Român la lansarea unei fundații. Așa cum dumneavoastră stați cu cârnatul în gură, sau cu pateul în gură la toate chestiile oficiale la care vă duceți, inclusiv la domnul Băsescu, ca să folosesc termenii dumneavoatră. Ați stat cu cârnatul în gură, că văd că vă place, dar este o coborâre a limbajului și a ștachetei de un an, de doi ani de zile. Domnule Chirieac, vă rog să vă cereți scuze pentru că îmi faceți o culpă pentru că mănânc într-un loc public. Pentru asta înseamnă că sunt simbriașul unui partid dacă mănânc într-un loc public?”, a întrebat Pora. „Văd că Antena 3 înjură, la mine, la Tăpalagă, la Mircea Marian, la tot ce se poate. „Slugile lui Băsescu”. Dumneavoastră sluga cui sunteți sunteți domnule Chirieac? Dumneavoastră sunteți pe ștatul de plată la lui Felix. De ani de zile și pe alte ștate de plată”, și-a continuat tirada Andreea Pora. „Vă dau în judecată și trebuie să-mi aduceți un ștat de plată, doamnă”, a ripostat Chirieac, adăugând că Pora face scandal în orice emisiune. „La fiecare emisiune la care o invitați, de obicei se ceartă cu cineva. Lumea pleacă de la dumneavoastră din emisiune”, a mai spus Bogdan Chirieac.
Aurel Ilfoveanu, A.M.PRESS

PRELUARE postare  her profesor 
https://www.facebook.com/groups/383789861733451/permalink/390572127721891/

Katana-TACETI DIN GURA !
Katana-TACETI DIN GURA !

Mesaje : 230
Data de inscriere : 29/10/2012

Sus In jos

SCANDALOS ! LUMEEEE ,Chirieac pielea pulii afirma ca a vazut-o pe Andreea Pora " cu carnatul in gura" .CITITI SI VA CRUCITI ! MAI ZI-NE , FRATE GEO, MAI ZI-LE, SORA PORA Empty Re: SCANDALOS ! LUMEEEE ,Chirieac pielea pulii afirma ca a vazut-o pe Andreea Pora " cu carnatul in gura" .CITITI SI VA CRUCITI ! MAI ZI-NE , FRATE GEO, MAI ZI-LE, SORA PORA

Mesaj Scris de Katana-TACETI DIN GURA ! Vin Iun 21, 2013 4:44 pm

Katana-TACETI DIN GURA !
Katana-TACETI DIN GURA !

Mesaje : 230
Data de inscriere : 29/10/2012

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum