POLITICA


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

POLITICA
POLITICA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Useliştii înghit pe întrecutelea rîmele lui Băsescu. Nici Monica Macovei nu stă degeaba

In jos

Useliştii înghit pe întrecutelea rîmele lui Băsescu. Nici Monica Macovei nu stă degeaba  Empty Useliştii înghit pe întrecutelea rîmele lui Băsescu. Nici Monica Macovei nu stă degeaba

Mesaj Scris de Admin Joi Noi 14, 2013 10:21 am

Vreo cîţiva uselişti grei s-au repezit ca bibanii la rîmele pe care le-a aruncat, luni, Băsescu în balta cu politicieni. Ponta a muşcat printre primii, după ce l-a atins Băsescu la doctorat şi la popularitate. Antonescu a început mai întîi să toarcă, de fericire că a zis Băsescu despre el că va cîştiga alegerile. De-abia după aceea s-a prins că a nimerit în plasa marinarului şi-a întors-o. Că vrea prezidentul să-i alarmeze pe pesedişti.

continuarea pe site
https://sites.google.com/site/presascrisadeladreaptalastanga/uselistii-inghit-pe-intrecute

bonus un comentariu pizdos , mai mult păr si carne decît os

37
Nea Caisă , atenție la măgăruș – matale ca si studinte ,formator de opinie, licențiat în drept și publicist ar trebui să știi că RÂMĂ se scrie cu  nu cu Î , ce puii mei, ce râma lu matale , ziarist de trei parale ,amator de fasole cu ciolan de la cambuza de Ontan
PS PUN PARIU că nu ai sânge în instalație să publici acest comentariu valoros , pizdos și la obect (sau obiect daca asa vrea muschii FLASCI ai lu matale ).

gerula ăl pizdos
2013-11-14 12:06:20 |


Useliştii înghit pe întrecutelea rîmele lui Băsescu. Nici Monica Macovei nu stă degeaba  2-77

PS
AM PIERDUT PARIUL ?

Admin
Admin

Mesaje : 9961
Data de inscriere : 20/12/2008

https://naspa.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum