POLITICA


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

POLITICA
POLITICA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Mihai Giurgea Premier!

In jos

Mihai Giurgea Premier! Empty Mihai Giurgea Premier!

Mesaj Scris de Admin Vin Mai 31, 2013 6:56 pm


Citesc de multa vreme platformele Standard si VoXPublica. Pana nu demult, am crezut ca exista o oarecare decenta in selectia autorilor.
Numai ca, o oarecare fatuca, pe Pandoras, a scris ceva extrem de deplasat. Din cate imi amintesc, vorbea despre cum face ea sex si la finalul actului ii place sa faca caca pe partener. A fost scoasa de pe Pandoras dar rusinea gazdelor a fost mare.
In acelasi timp, un fost jurnalist, nu mai stiu cu ce se ocupa, Mihai Giurgea, posteaza o serie de articole, extrem de virulente asupra angajatilor.
Vorbeste despre eliminarea drepturilor angajatilor iar limbajul este aproape similar cu cel al lui Hitler, cand vorbea despre evrei. Omul are o singura obsesie: angajatii care-si permit sa ceara salariu. Criza poate fi inlaturata doar daca restrangem drepturile sobolanilor.
Acum eu am niste nelamuriri:
-cum de il tolereaza grupul de presa pe platformele lor, vazand ca tipul a depasit orice limita de extremism?
-ce l-a inrait asa pe bietul om? Cand lucra nu primea salariu sau drepturi de autor?
-cum naiba face ca are numai comentarii favorabile opiniei lui, nu cumva sterge tot ce nu este in consens cu ideile lui?
-daca se imbolnaveste se va opera singur? Sau va merge la Viena, pe banii sponsorilor, sa fie tratat de medici care au dreptul la salariu?
Ganditi-va ca unii din acesti scelerati “risca” sa ajunga la putere. Brrr, ma ia cu friguri.
Later edit:
M-a vizitat Giurgea, din Dashboard. Mi-a moderat un comentariu in stil românesc: m-a banat!
Ii lasasem un comentariu in care scria:
“Extremist de-a dreptul!”
http://culaie.wordpress.com/2011/06/07/mihai-giurgea-premier/

Admin
Admin

Mesaje : 9961
Data de inscriere : 20/12/2008

https://naspa.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum