POLITICA


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

POLITICA
POLITICA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

L-am intrebat pe google cine pana mea e mihai giurgea?

In jos

L-am intrebat pe google cine pana mea e mihai giurgea? Empty L-am intrebat pe google cine pana mea e mihai giurgea?

Mesaj Scris de Admin Vin Mai 31, 2013 6:53 pm

mihai giurgea e un apocaliptic cu un standard nepretentios de inteligenta specific dealtfel speciei mentionate in varianta nedureroasa dar urlatoare… asta cred eu
dar sa-l intrebam pe google: cine e mihai giurgea? Constantin Gheorghe crede ca e doar un dobitoc si un comentator de acolo crede ca e doar un sociopat, altii cred ca mihai giurgea e dovada clara ca prostia se ingramadeste la dreapta; extrem de cunoscutul zoso e mai echilibrat in caracterizare si il considera doar extremistsfarsind in a-i da dreptate precum si o mare parte din cititorii de zoso cu toate ca mai sunt si cativa anti;
daca ar fi sa ne luam dupa asta domnu’ misu detine evolore si daca-l intrebam pe google de firma uite ce apare; da’ io zic ca e rai astia de la google si niste invidiosi si ca nu poate fi adevarat; desi ma intreb ce inseamna daca in prima pagina de la rezultatele cautarii dupa “evolore” apare evolore teapa?
ce e cu adevarat trist e ca domnu’ fara masura ( sau fara jumatati de masura nu mai stiu exact) scrie pe standard alaturi de Logec sau Riscograma de exemplu; desi cred totusi ca nu scrie alaturi ci doar laturi
pe blogul domniei sale i-am comentat arare ori dar mi-a moderat comentariul de fiecare data
la ultimul articol oligofren (scuzati pleonasmul) intitulat apocaliptic”veti supravietui sau nu dezastrului care o sa vina?” am zis asa:
“nu vine niciun dezastru
astea sunt predictii apocaliptice care valoreaza fix o ceapa degerata… si se vor indeplini tot asa cum o besina schimba aerul… pe moment pute dar aerisesti si gata
statul nu va disparea, nici macar cel roman si nici nu va da faliment
these are just simply bullshit”
acu’ poate am exagerat un pic da’ am plecat de la premisa ca_capitalismul lu’ giurgea e unul fara jumatati de masura drept pentru care i-am servit un comentariu adecvat;
mi-e lene sa-i trec in revista toate aberatiile si nici nu sunt de parere ca mihai giurgea e un capitalist jegos… nu de alta da’ sigur nu e capitalist


de pe facebook rezulta ca are ceva peste 600 de prieteni si o singura pasiune: blogul lui fara jumatati de masura…
si apropo de facebook: de ce n-are decat buton de “like” cand viata iti ofera atat de multe variante: “fuck”, “hate”, “ass-hole”, “jerk”, “dick”…
just asking …
postarile lui sunt ca scenariul din filmul 2012: realiste
eu ii doresc lu’ giurgea multa sanatate si viata lunga alaturi de restulapocalipticilor… poate cine stie daca traieste destul de mult apuca si sfarsitul lumii ala de-l prevesteste.
AICI

Admin
Admin

Mesaje : 9961
Data de inscriere : 20/12/2008

https://naspa.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum