POLITICA


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

POLITICA
POLITICA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

DE MEDITAT ! Ţiganii – vectori ai războiului axiologic contra României

2 participanți

In jos

DE MEDITAT ! Ţiganii – vectori ai războiului axiologic contra României  Empty Re: DE MEDITAT ! Ţiganii – vectori ai războiului axiologic contra României

Mesaj Scris de Gabriela,zâna Maseluţă Mar Iul 09, 2013 10:53 am

Da ce bre, nu ham voie sa “muncesc” cinstit in Heuropa? Avem si nohoi drepturi in Heuropa date prin anul 2000. Nu a certat Heuropa, Romania ca nu ne respecta drepturile noastre, la ciordales si la bogda-proste, ha? Si acu so`ntors Heuropa cu curu`n sus asa degeaba oaa? Ce are cu noi acuma , ha?
Si uitea asa Romania s-a uns si se unge cu cacat in fiecare zi, din cauza acestor ciori imputite, ordinare si delicvente.

Daca as fi barbat as spune : "Si ma doare`n varful p…………….., de cei care citesc si nu le place. Ma f……. in discriminarea voastra."
Iaca unde s-a ajuns, ocrotind niste paraziti ai societatii :
FINLANDA RESPINGE ADERAREA ROMÂNIEI la Schengen, poziţia Helsinki este legată de problema romilor est-europeni care vin să cerşească si sa fure în oraşele finlandeze.
Germania la fel, Franta la fel, toata Europa la fel. Au oroare cand aud de Romania. Cand se pronunta acest cuvant, nu vad altceva decat imaginea unor tigani nespalati, care fura, cersesc, traiesc in mizerie (in tabere, ca tiganul cu cortul) galagiosi, scandalagii , nemuncitori 100% paraziti si chiar catalogati ca focare de infectie si purtatori de boli.
ONG-urile din Romania nu se sesizeaza deloc ca acesti paraziti, prin comportamentul lor au ajuns o problema de Siguranta Nationala. Deficitul adus de acestia Romaniei este enorm pe plan mondial economic si ca imagine, datorita acestor paraziti, pentru care daca spui adevarul, daca spui ce simti pentru aceste gunoaie ale societatii, esti arestat, in tara p….ii, asa cum i-au arestat pe prapaditii aia care au propus sterilizarea, de bunavoie.
Am ajuns sa traiesc intr-o tara cu prosti, unde daca esti iubitor de tara adica nationalist, daca promovezi moralitatea, cinstea corectitudinea si munca esti declarat EXTREMIST, TERORIST, FASCIST.
Am ajuns sa traiesc intr-o tara cu prosti in care cuvantul nationalist a ajuns sa insemne un cuvant imoral, negativist .
Am ajuns sa traiesc intr-o tara cu prosti in care, daca imi spun o parere proprie , sub antetul liberei exprimari sa fiu arestat. Da oameni buni si eu SUNT DE PARERE CA TIGANCILE CARE DORESC SA FIE STERILIZATE, PE PROPRIA RASPUNDERE SI NESILITE DE NIMENI, SA O FACA , CONTRA COST SAU GRATIS. VOI FI ARESTAT PENTRU ASTA? Si nu-mi voi schimba parerea fortat, sub presiunea oricarei organizatii de rahat.

Nu sunt deacord ca din salariul meu sa platesc ajutoare sociale unor tigani imputiti si nespalati, infractori notorii, care nu au nici o zi vechime pe cartea de munca, care se fut ca animalele, astfel incat prin plata acestor ajutoare sa intretin “cultura” viitoare de tiganei infractori care sa-mi violeze copii si sa-mi de-a in cap peste cativa ani talharindu-ma.
Intreb acum Statul Roman, Justitia, Guvernul, voi si arestat pentru ca nu sunt deacord sa mi se violeze copii , sa fiu batut si talharit sau unde sa mi se duca proprii mei bani munciti de mine?
Bateti toba cu drepturile tiganilor, si aveti dreptate, parazitii au mai multe drepturi ca mine. Dar dreptul meu la viata, la sanatate, la siguranta mea si a copiilor unde este popor idiot, guvern si justitie corupta?
Mergeti prin spitale si vedeti, put ca, cainii, nu mai incapem de ei, ocupa toate paturile, fac galagie, aduc boli in spitale sunt un focar de infectie si TBC si pe banii cui sunt tratati? Nu platesc un leu asigurari de sanatate, toate pe banii prostilor.Nu mai tac, toate astea au degenerat de la organizatiile evreiesti care s-au inradacinat miseleste in Romania, si care prin tertiputi ticaloase, ademeniri, mituiri etc, s-au infiltrat peste tot in puncte cheie si in structuri strategice de conducere a tarii, astfel incat sa poata sa se victimizeze ca si minoritate evreiasca asuprita si prigonita.De aici a plecat toata tarasenia cu antisemitismul, cu extremismul, cu ura de rasa etc.Totul pentru a avea protectie si beneficii, nu am dreptate?
Csibi Barna l-a spanzurat pe Avram Iancu. Sa presupunem ca spanzura simbolic un evreu, credeti ca mai iesea ala din puscarie cativa ani? Nu! …. va garantez asta, si stiti de ce? Pentru ca presiunea evreiasa asupra tibunalului, asupra mass-mediei, ziarelor etc era uriasa, atat timp cat ei controleaza aproape tot.Asta e opinia mea, libera la dreptul de exprimare ; voi fi arestat pentu asta?
Se intampla toate astea pentru ca suntem o tara de prosti!
Gabriela,zâna Maseluţă
Gabriela,zâna Maseluţă
Admin

Mesaje : 296
Data de inscriere : 28/09/2010

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum