POLITICA


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

POLITICA
POLITICA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Nu le mai place astă ţară ? Margă în drumul lor !!!-MESAJ DIN APUSENI

In jos

Nu le mai place astă ţară ? Margă în drumul lor !!!-MESAJ DIN APUSENI    Empty Nu le mai place astă ţară ? Margă în drumul lor !!!-MESAJ DIN APUSENI

Mesaj Scris de Admin Joi Iun 27, 2013 7:09 pm

Nu le mai place astă ţară ? Margă în drumul lor !!!-MESAJ DIN APUSENI    3286533132-48f8ec09a8Nu le mai place astă ţară ? Margă în drumul lor !!!-MESAJ DIN APUSENI    Szekelyarpad
NU AŞ FI CREZUT SĂ AUD VREODATĂ -” bunavointa neconditionata si loialitatea nu ne pot face sa uitam ca este si o zi de doliu pentru Ungaria”, deoarece actuala “Romanie a fost nascuta prin divizarea Ungariei”.- zice blăstămatul popă haine grele.M-am uitat la televizor, nu m-aş mai fi uitat .Plânge sufletul în mine când văd lifte care au mâncat fără saţiu pită albă, românească scuipă în obraz ţara mea tocmai de ziua Marii Uniri .Una dintre jivinele veninoase este blăstămatul popă Tokes ,cel care şi-a lăsat muierea şi pruncii ca să preacurvească ,cel care este un dujman al ţării mele.Sunt multe jgodii care mârîie şi ar vrea să rupă hălci îndângerate din trupul sfânt al ţării. Nu le mai place astă ţară ? Margă în drumul lor !!!

Citeste mai mult: 2010 decembrie | antikgb

Admin
Admin

Mesaje : 9961
Data de inscriere : 20/12/2008

https://naspa.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum