POLITICA


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

POLITICA
POLITICA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

BRUIOANE INSECTAR

In jos

BRUIOANE INSECTAR Empty BRUIOANE INSECTAR

Mesaj Scris de Admin Vin Iul 20, 2018 9:39 am


~ @ # ¤ $% & () {} [] << >> | \ <>; :: _ ,. -? / `

AICI
<< >> <=><< >>

@Danut Mazilu
dai lui ma ta ca o simte .
DUPĂ PRINCIPIUL nu te certa cu un prost , bagă-l politicos în p (cuvînt neagreat de standardele FB)mă-sii ...răspund
<< o rugăminte - curăţă-ţi blazonul ruginit de pesedist , marş în ...P..(cuvînt neagreat de standardele FB) mă-tii la alfabetizare >> <=><< NU DRAGULE , O SĂ ŢI-O DAU ŢIE ŞI MĂ-TII nu LA MĂ-TA ...meditează la modul de utilizare a cratimei>>
@Stan Anghelache
Măta tot din PSD face parte
DUPĂ PRINCIPIUL nu te certa cu un prost , bagă-l politicos în p (cuvînt neagreat de standardele FB)mă-sii ...răspund
<< o rugăminte - curăţă-ţi blazonul ruginit de pesedist , marş în ...P..(cuvînt neagreat de standardele FB) mă-tii la alfabetizare >> <=><< NU DRAGULE ,TU şi MĂ-TA faceţi parte din PSD ...meditează la modul de utilizare a cratimei>>
@Octav Dobre
Dai la neamul tau nesimtitule
DUPĂ PRINCIPIUL nu te certa cu un prost , bagă-l politicos în p (cuvînt neagreat de standardele FB)mă-sii ...răspund
<< o rugăminte - curăţă-ţi blazonul ruginit de pesedist , marş în ...P..(cuvînt neagreat de standardele FB) mă-tii la alfabetizare , VEI AVEA SURPRIZA SĂ DESCOPERI CRATIMA (dă-i mă-tii ) , VIRGULA , SEMNUL EXCLAMĂRII -UTILIZAT PT MARCAREA UNEI propoziţii IMPERATIVE -UITE <> <=><< DĂ-I TU , RETARDATULE MĂ-TII ŞI LA TOT NEAMUL TĂU !>>



Admin
Admin

Mesaje : 9960
Data de inscriere : 20/12/2008

https://naspa.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum