POLITICA


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

POLITICA
POLITICA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Eu o cred pe Elena Udrea

In jos

Eu o cred pe Elena Udrea Empty Eu o cred pe Elena Udrea

Mesaj Scris de Admin Lun Feb 02, 2015 3:07 pm

Eu o cred pe Elena Udrea
Eu o cred pe Elena Udrea 10386750_936766819669947_4425270620982648214_n
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
UPDATE 15.22. Doamna Udrea a repetat aceleasi lucruri spuse deja intarind faptul ca nu se va lasa santajata. Cred ca dupa ce probleme are acum cu „Gala Bute” si ce fluieraturi a incasat la eveniment, poate cota usor momentul ca cel mai neinspirat din viata lui. Apropo, Val Valcu mi s-a parut acum 2 ore la televizor, muuult mai relaxat si mai analitic in gandire. Intorcandu-ma la ce a spus Elena Udrea, a strecurat printre doua vorbe spuse la intamplare si faptul ca mai are „alte lucruri de spus pe care inca nu le-am auzit”. Adica schimb de santaje. Ma bucur ca nu se lasa, poate ne mai spune ceva. Imediat au aparut „spalatorii” la televizor. Stelian Negrea, dealtfel un jurnalist pentru care am mult respect, vorbeste prostii ca o moara stricata. Nu e clar cui face „bine” dar ideea e aceeasi: nu conteaza pentru el ce spune Elena Udrea. Eetete ca pentru mine si multi altii, conteaza!.....
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Admin
Admin

Mesaje : 9961
Data de inscriere : 20/12/2008

https://naspa.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum