POLITICA


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

POLITICA
POLITICA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Hitler afla ca Ponta a pierdut alegerile

In jos

Hitler afla ca Ponta a pierdut alegerile Empty Hitler afla ca Ponta a pierdut alegerile

Mesaj Scris de foame_gat Lun Noi 17, 2014 7:15 am



Ultima editare efectuata de catre foame_gat in Lun Noi 17, 2014 10:06 am, editata de 1 ori
foame_gat
foame_gat

Mesaje : 161
Data de inscriere : 24/10/2010

Sus In jos

Hitler afla ca Ponta a pierdut alegerile Empty PONTA, AI belit p....AI PIERDUT DEJA TOTUL INDIFERENT DE REZULTATUL VOTULUI DE AZI

Mesaj Scris de foame_gat Lun Noi 17, 2014 9:22 am

DILEMELE UNUI BĂSIST(nemuritorul Stalin a murit ieri putin)
Hitler afla ca Ponta a pierdut alegerile Slide1
DIN CICLUL " Nu contează cine votează, contează cine numără voturile " ( Liviuțu (cuțu cuțu ,nu lătra că te fute DNA ) lu Bombonica ot Teleorman )
SAU DIN CICLUL
,, nu pot ei fura cat putem noi vota ! ,, ?
Pesdistii au crezut cu sfințenie în spusele marelui Stalin:
Hitler afla ca Ponta a pierdut alegerile 10408810_880126532000643_7842170438467534951_n
DIN CICLUL " Nu contează cine votează, contează cine numără voturile " ( Liviuțu (cuțu cuțu ,nu lătra că te fute DNA ) lu Bombonica ot Teleorman )
SAU DIN CICLUL
,, nu pot ei fura cat putem noi vota ! ,, ?
Să nu ne iluzionăm , am avut o confruntare penibilă între niște pigmei politici penibili ce se revendică a fi urmașii urieșilor politici de mai ieri - a se revedea eventual „CRONICA UNEI DEZBATERI AVORTATE ”- O dezbatere –purgativ sau o dezbatere vomitiv ? Doi piticoți , bulibașe peste hoți se cer președinți la tonțiHitler afla ca Ponta a pierdut alegerile UybYzTM
Repet ,în vreme ce pigmeii politici ai momentului jucau bambilici, Băsescu a continuat cu cerbicie și inspirație să joace șah: - a se revedea eventual „PONTA FURA CUCULUI DE LA COTROCENI ORA 18,30 -CANTA CUCUL SI....TRAGE GLONTUL DE ARGINT !!!!”
Hitler afla ca Ponta a pierdut alegerile 1979751_888810564465573_4990986062481056370_n
Discursul televizat al președintelui Băsescu a fost o probă de rafinament machiavelic .Președintele în exercițiu a evitat să își enunțe sprijinul nemijlocit pentru Iohannis , dacă o făcea , mobiliza electorii pontiști dar a dat indirect semnalul ca băsiștii să voteze anti Ponta.Discursul prezidențial a stimulat abil protestele antiguvernamentale provocate de privarea diasporenilor de dreptul de a vota iar filmulețul cu bluc l-a zvârlit pe Ponta într-un ocean de ridicol.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Recunosc cu toată sinceritatea , mi-a fost frică , foarte frică de o foarte probabilă victorie a Gibonului cu cur roșu, fapt ce reiese din articolul „BLESTEMUL DE A FI ROMÂN : VOTEAZĂ , ZÂMBEȘTE , MÂINE VA FI MAI RĂU !!!!”
Hitler afla ca Ponta a pierdut alegerile Slide1

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
În aceste zile , o dată în plus România s-a aflat la răscruce de istorii , fiind confruntată cu necesitatea unei decizii capitale : QUO VADIS , ROMÂNIA ? SPRE EST ? SPRE VEST ? CU MAICUȚA RUSIE care vrea să ne sufoace iar cu îmbrățișările-i drăgostoase sau CU SUA ȘI NATO ? a se reciti eventual „Portavionul România va avea sau nu soarta Titanicului ?”
Hitler afla ca Ponta a pierdut alegerile Slide2

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Am afirmat cu mult înainte de a se auzi vocea urmelor că ...„PONTA, AI belit p....AI PIERDUT DEJA TOTUL INDIFERENT DE REZULTATUL VOTULUI DE AZI
Hitler afla ca Ponta a pierdut alegerile 10349194_1010599055625618_1315593545062867455_n

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Disperarea pesediștilor , a acestor șobolani roșii a fost teribil , dovadă (una dintre dovezi ) fiind și ieșirea publică panicată a unuia dintre cei mai hidoși susținători ai Gibonului mitoman - a se vedea „PALADA -TURAMBUR are un mesaj pentru românii din diaspora, care stau la cozi de sute de metri ca să voteze.”
Hitler afla ca Ponta a pierdut alegerile 1381178_10152775665264299_5466324842729356541_n

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] asta în timp ce românii dasporei infruntau bastoniada și gazele lacrimogene cu care îi serveau amabili jandarmii țărilor surori Italia și Franța ...de văzut mai jos dialogul halucinant între Nașu -Radu Moraru și președintele Băsescu :
“Bună seara, domnule preşedinte! Vă sun pentru că la Torino, românii sunt stropiţi cu gaze lacrimogene şi…
– Nu doar la Torino, domnul Moraru, şi la Paris.
– Dar puteţi să sunaţi ambasadorii, să le spuneţi direct… deschideţi porţile, lăsaţi românii să beneficieze de azilul diplomatic de care beneficiază orcine şi astfel, jandarmii să se retragă…
– Domnul Moraru, dumnreavoastră vedeţi-vă de emisiuni şi eu de treaba mea pentru că lucrurile sunt mult mai grave!”
puteți asculta mai jos pasajul respectiv
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Să nu ne autosugestionăm , după euforia ce ne-a cuprins ieri noapte e timpul să revenim cu picioarele pe pămînt .Practic , în zilele următoare
poate îi vom vedea pe alde Duicu , Nicușor Constantin, Șova , Sârbu și alți bandiți iluștri înlocuiți cu hienele căcănii ale PNL +PDL -Chiuariu, Blaga, Vosganian, Adomniței , Videanu , Olteanu și alți bagabonți hămesiți
în contextul confruntărilor geo -politice surde dintre marile puteri occidentale și Rusia , jocurile se vor reseta de manieră imprevizibilă
se prefigurează o criză economică de proporții ( decontul pomenilor electorale), deteriorarea rapidă a nivelului de trai și ample mișcări stradale
DNA mânată de biciușca americană va continua să plivească buruienile penale din ograda tuturor partidelor politice, din administrație, justiție - aspecte analizate în articolul „Ucrainenii și Maidanul , românii și muianul”
Hitler afla ca Ponta a pierdut alegerile O2u7JHO

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Deocamdată singurul câștig cert al acestor zile de foc e faptul că ANIMALUL (HOITUL) POLITIC Ponta a devenit pămînt de flori.SĂ FIE BLESTEMAT ÎN VECI DE VECI !
Hitler afla ca Ponta a pierdut alegerile 10468628_815564998456797_1098192886604147062_n
În rest , vorba unui ilustru necunoscut , Noi, românii am fost , suntem , vom fi iar și iar BLESTEMAȚI SUB STEAUA NOASTRĂ.Zâmbește, mâine va fi mai rău.

foame_gat
foame_gat

Mesaje : 161
Data de inscriere : 24/10/2010

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum