POLITICA


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

POLITICA
POLITICA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Tobe bat şi cornii sună , ungurenii se adună , pentru ţară ,pentru noi MRU pleacă-n război

2 participanți

In jos

Tobe bat şi cornii sună , ungurenii se adună , pentru ţară ,pentru noi MRU pleacă-n război Empty Tobe bat şi cornii sună , ungurenii se adună , pentru ţară ,pentru noi MRU pleacă-n război

Mesaj Scris de Admin Dum Iun 09, 2013 9:17 am

Tobe bat şi cornii sună , ungurenii se adună , pentru ţară ,pentru noi MRU pleacă-n război 8994701354_6afd544872_o

dacă nema PUTIriNţa , geaba chichirez gâlceava .


Tobe bat şi cornii sună , ungurenii se adună , pentru ţară ,pentru noi MRU pleacă-n război 8993422391_e5bbb230c3_o
Mi-a pogorît o mare linişte în suflet.Până azi , la gândul că PSD va avea în tolbă în 2014 şi Cotrocenii şi palatul Victoriei tremurau ismenele pe mine , ismene pe care le port şi vara ca să nu mi le fure cineva). Azi însă m-am liniştit : MRU a proclamat URBIS etORBIS că Forţa Civică ( inexistentă ca personalitate juridică ) este vârful bont de lance al inexistentei drepte iar apoi un vuiet uriaş de glasuri a cutremurat văzduhul : 2014 -MRU (căruia îi cade un dinte ) preşedinte !!! .Am lăcrimat mai apoi , MRU ( vizibil emoţionat, i se aburiseră ochelarii )a lansat o chemare vibrantă : VĂ CHEM SĂ FIŢI UNGURENII MEI, PUI DE LEI ŞI PARALEI, CE P…uşca mea .Auzind aiaste vorbe, spus-am babei mele babo,să ai grijă dă copii, am luat coasa , am încălecat pe măgar şi m-am tot dus ,ba la răsărit, ba la apus …Am încălecat pe-o şa şi vi-am spus povestea aşa, din Gerulia …..

pe blog
http://gerula.wblog.ro/2013/06/09/tobe-bat-si-cornii-suna-ungurenii-se-aduna-pentru-tara-pentru-noi-mru-pleaca-n-razboi/

pe site
https://sites.google.com/site/basescupdlmiscareapopulara/tobe-bat-si-cornii-suna-ungurenii-se-aduna-pentru-tara-pentru-noi-mru-pleaca-n-razboi

Admin
Admin

Mesaje : 9961
Data de inscriere : 20/12/2008

https://naspa.forumgratuit.ro

Sus In jos

Tobe bat şi cornii sună , ungurenii se adună , pentru ţară ,pentru noi MRU pleacă-n război Empty Re: Tobe bat şi cornii sună , ungurenii se adună , pentru ţară ,pentru noi MRU pleacă-n război

Mesaj Scris de DORIANA-YOKO Dum Iun 09, 2013 9:46 am

esti rau :
In momentul de fata, varful de lance al opozitiei democratice a Romaniei este reprezentat de Alianta Dreptate si Adevar. Miza noastră e ca pe platforma deschisă să vină ONG-uri cu scop politic declarat sau nu, cu partide politice conștiente de pericolul imens care pândește în momentul de față România. Asupra noastră planează urgența și necesitatea unirii dreptei - Zise MRU
DORIANA-YOKO
DORIANA-YOKO

Mesaje : 900
Data de inscriere : 24/03/2010

Sus In jos

Tobe bat şi cornii sună , ungurenii se adună , pentru ţară ,pentru noi MRU pleacă-n război Empty Re: Tobe bat şi cornii sună , ungurenii se adună , pentru ţară ,pentru noi MRU pleacă-n război

Mesaj Scris de DORIANA-YOKO Dum Iun 09, 2013 9:48 am

DORIANA-YOKO
DORIANA-YOKO

Mesaje : 900
Data de inscriere : 24/03/2010

Sus In jos

Tobe bat şi cornii sună , ungurenii se adună , pentru ţară ,pentru noi MRU pleacă-n război Empty Re: Tobe bat şi cornii sună , ungurenii se adună , pentru ţară ,pentru noi MRU pleacă-n război

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum