POLITICA


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

POLITICA
POLITICA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Looking For Lake Woebegone

In jos

Looking For Lake Woebegone Empty Looking For Lake Woebegone

Mesaj Scris de Admin Sam Feb 01, 2014 9:49 pm


LINCK POSTARE ORIGINALA
http://therebel.org/index.php?option=com_content&view=article&id=740340:looking-for-lake-woebegone&catid=350:blindlight&Itemid=2560
Looking For Lake Woebegone Adolf_hitler
Caut Lake trist, crearea Garrison Keiler despre un oraș mitic în care oamenii au fost doar oameni, iar copiii au fost toate peste medie. M-am oprit să ascult emisiunea, precum și orice alte sponsorizat de Main Stream Media livrate pentru consumul de masă, care propagă mituri, minciuni și legende ale evreu Ordini Mondiale. Garrison Keiler, vad, ca unul dintre cei care a plecat peste hippies care au migrat în piramida de putere, sau JWO, desigur, eu nu știu asta, dar, asta e ceea ce-mi spune instinctul meu, și am învățat să am încredere meu gut pe multe lucruri, informații reale fiind atât de greu să vină de. Înveți să ai încredere în instinctul tău pe persoanele pe care le asculta, în timp ce scanarea jurul lor vadă care influențează comportamentul lor. Înveți să ai încredere în instinctul tău când veți vedea anumite lucruri și zone de discuții pentru a fi subiecte de neatins atunci când a abordat de cineva care devine mâinile mușcat sau mai rău, atunci când ating.
Looking For Lake Woebegone 942086_1386002468284348_890765873_n
Acestea trebuie să fie pe la ceva, crezi! Gândiți-vă de testare cărămizi la site-uri din Germania lagăr de muncă pentru semne de cereri de gazare, cred că subliniind toate lucrurile ciudate din jurul 9/11 care face nici un sens logic sau științific, dincolo de faptul vă sunt instruiți să creadă cei în trei costume de piese ce spun faptele sunt mai sus reproș. Este cineva vorbind despre 9/11 adevărul și de a face o mulțime de bani face asta? Instinctul meu îmi spune, că e un steag roșu, face o mulțime de bani este tot evreu, el debordeaza JWO cooption la mine si instinctul meu. Deci, eu ma uit la ce fac oamenii, și care o fac cu și care publicul lor țintă este.S-ar putea observa că Main Stream Media tratează revizioniști Holocaustului, 9/11 chestionare și "protocol de Sion este real" proclamatori în același mod. Acesta este un indiciu, oameni buni, nu te uita departe. Mass-media se va spune să nu meargă acolo. Deci, ce facem aici, la therebel.org? Mergem acolo, desigur. Va "Prezentarea Hitler" vinde la Johnny dumbfuck in Peoria Illinois? Oameni buni, nu putem încerca pentru a se potrivi mesajul nostru într-un pachet de minciuni, pentru că mesajul nostru care mustră aceste minciuni, pur și simplu, nu se va potrivi. Încercat vreodată de amestec de petrol și apă? Nu funcționează nu-i așa? Singura cale prin care putem face ca mesaj se potrivesc cu miturile realitate JWO, este de acord cu piese pilon, cum ar fi Germania a vrut să controleze lumea și a început al doilea război mondial, că naziștii nu au pierdut războiul, dar tocmai sa mutat în America, care comunismul nu este evreu. Toate acele mesaje care mulți dintre noi au crezut, pentru un timp, a lucrat până nu am putut ignora că evreii au fost, fie, oriunde ne-am uitat sau controlul actorii disinfo am fost expuși.Observați că cele 4 -lea Reich promotori, de realitate, nu sunt hassled pentru convingerile lor și de a face destul de un trai bun. Știm ulei si apa nu se amesteca, dar acest ulei și apă Combo este de fapt ceea ce o mare parte a mișcării de adevăr, în toate formele ea lui, este vorba, amestecarea celor două. Nu putem vinde mesajul nostru de pretinzând că mesajul nu este ceea ce este pentru că sentimentele sau simțul realității cuiva va fi rănit sau agitat. De waffling în limba noastră și de a fi suficient de vagi pentru a suna ca am spus ceva important, dar într-adevăr nu, vom juca jocul de disidenți JWO, prea îngrijorat de a face o viață sau valuri de a spune oamenilor ceea ce au nevoie să audă, dar Nu vreau să aud și ce bună este că? De asemenea, balansoar barca este o modalitate extrem de bun pentru a obține atenția oamenilor, chiar dacă spune adevărul la o persoană fiind puternic induși în eroare poate fi o experiență de incomod, nu putem face griji cu privire la Johnny Dumbfuck, care nu este un prieten de-al nostru, senzație amenințat de ceea ce spunem, sau care perturba și expunerea de sus în jos mintea controlată, o denaturare a realității îl părăsește nefericit. Johnny Dumbfuck swigs bere, dente despre negri și acceptă știri Fox ca Evanghelia și aripa stângă, Johnny Dumbfucks, cei care "out" fiecare punct de vedere politic, proclamarea incorect evreii le cere prea, dar nu cred că pentru a examina evreii înșiși, în fapt, , nu știe să meargă în apropierea ei, sunt, la fel, la fel de rău. Dacă ne satisface ca mulțimea, am, de fapt, sunt ca mulțimea, baietii rai castiga.



Deci, de ce vorbesc despre asta, azi? Am primit un e-mail și un mesaj privat, ieri, de la doi oameni foarte în cauză cu privire la unele imagine a ceea ce therebel.org a fost menit să fie și, aparent, deranjat de mine subminarea. În aprins trasee sau găsirea de noi căi, există câteva realități de la un joc confruntă. Când vâlvătaie un traseu, sunteti, de multe ori, singur, în frunte și tu, de multe ori, merge în jos ends.Also mort, tu, de multe ori, face pe oameni nebun, pentru că tu nu stai cu grupul, și tu nu " t continua să facă ceea ce a devenit norma peste trecutul recent, o face că, deși fără succes în menținerea, oferă o măsură de confort în perpetuarea unui ordin, multi oameni au crescut incomod, confortabil cu. Misiunea mea la therebel.org este de a vinde, ceea ce, vad, ca, therebel.org viziune și această viziune înseamnă "a vedea" ceea ce nu este în fața ochilor tăi. Aceasta înseamnă a vedea o lume care ar trebui să fie în armonie și disecarea de ce nu este și aceasta înseamnă a propune idei care să permită să fie în echilibru, din nou. Acest lucru mă obligă să conteste opiniile stereotipe deținute de mai multe persoane în rezistența noastră, care proclamă "ceea ce este" nu se poate lua orice mai bine prin modificarea de comportament inteligent și care să caute răspunsuri pentru acest punct de vedere negativ, care, consider, distructive. Subliniind că negrii viola și ucide oameni albi, fără a încerca să înțeleagă modul în care psihicul venit sau care este incurajatoare se, pare a fi de gândire leneș, în cel mai bun, și am să conteste acest lucru. Se pare că de pe perete pentru mine, de pe perete, dar obișnuit și trebuie să vorbească despre ceea ce ar putea fi, și cum să ia măsuri pentru a permite ", ceea ce ar putea fi". I sînt running în oameni care sunt profund amenințate sau pur și simplu nu poate fi deranjat cu găsirea unui mod nou. Ei sunt fericiți, se pare, să accepte ideea că nici o evolutie de idei dincolo de cele oferite este necesar sau possible.They te uiți la trecut, la ceea ce a făcut Hitler, și să încerce să-l modeleze la ideile preconcepute despre amestecarea rasă, de clasă și Volk. Ei cred în Volk contingent lui Hitler cu o barieră rasă în loc și curse bariere, cum ar fi barierele de clasă, ține oamenii în afară de a nu să se unească ca un Volk, care necesită apoi purificare etnică, care, apoi, nevoie de anumite persoane să fie curățat etnice și anumiți oameni să fie curățate etnic și, desigur, cei în cauză cu funcția de separare sunt sigur că ar trebui să fie determinanții de care se curățate și, cu siguranță, nu-i. Deci, eu sunt întrebat, ce s-ar face pe Hitler într-un loc, cum ar fi Statele Unite, au fost acesta pentru a începe să reînvie națiunii? Ar el cu adevărat merge în jos pe acel drum pentru a crea dușmănie între diferitele facțiuni pentru a putea avea un Volk o cursă? Sau ar contesta noțiunea de o cursă și spune că suntem toți o Volk? Class a fost problema în 1920 Germania și Jew.There a fost nici o problemă cursă reală în Germania și, desigur, atunci când cineva se uită la înregistrarea nedistorsionată a NS, în ceea ce privește rasa, atunci când unul vede că mulți oameni oprimați treia din lume au văzut Hitler ca aliatul lor și nu Anglia, unul se confruntă cu perspectiva foarte real că Hitler s-ar fi underemphasized cursa în 2014 și a încurajat-o Volk mult ca a gasit un nou mod de a vorbi despre diferite clase din Germania, care se încheie folosirea de expresii devisive și face pe cei care a promovat-o Germania unul, unul de clasă, un singur popor attitude.You toți au auzit cum germanii au unit în spatele lui, strigătele mulțimii masive de suport pentru el, distorsionate astăzi ca un fel de fanatism sălbatic nerealist de către entitatea care userping controlează toate și vrea să păstreze controlul tuturor. Hitler a gasit o modalitate de nimeni altcineva nu a văzut și ne sunt de planificare să adopte o strategy@therebel.org similară.

Ca și cum am spus înainte, eu fac greșeli și, ca un nou scriitor, sunt explorarea newways a, cu succes, de a comunica mesajul meu și, ca servi ca model, atunci când începe, trebuie uneori să susțină urmări și merge-un mod diferit. Dacă sunteți greșit, încercați să nu fi greșit, lung unchiul meu obișnuia să mă citez. Privind pentru stilul personal de comunicare cuiva este o aventură, foarte recomandat și să nu fie descurajați de către Sayers vecinii care de defect găsi, stând în calitate de observatori audiență, prea plictisit cu ei înșiși, ei au nevoie să se concentreze pe tine și critica. În cele din urmă, subversiune evreiesc este în picioare între orice rațională rezolvarea problemelor care nu sunt evrei se confruntă. Toate popoarele sunt exploatate și nimeni nu este lăsat în afara planului evreiesc de a submina și să ia în jos goyim și nimic nu poate fi făcut pentru a rectifica ciocniri de cultură până la subverter este removed.The evrei crește mai puternic, făcându-ne mai slab. Nu este posibil de a rectifica nimic până când veți găsi o soluție care se oprește subversiune lor, în totalitate. Ca și plivitul, dacă nu-l tot afară, ea creste la loc și în câțiva ani sau o perioadă scurtă de timp este la fel de rau cum a fost înainte de plivit.Hitler știa și Hitler a avut o "Lacul Wobegone" plan a fost adoptarea, cu succes. Acest lucru, goyim a condus, de succes a fost rău pentru evrei și întreaga lui 1930 a fost dedicată culcat și a denatura tot ceea ce Hitler a făcut să creeze o mai luptă goyim, într-un lung șir de campuri de lupta Goim, activat și forțat de putere evreiască. Există un motiv pentru care cele mai importante sărbători evreiești a marca ocazii de sacrificare goyim. Nu putem indica acest lucru prin îngrijorătoare despre Johnny Dumbfuck în Peoria, Illinois și ceea ce se va gândi dacă vom arăta o imagine de gâște de alimentare Hitler. Avem nevoie de un mesaj real, care duce la partea de sus, nu la țapi ispășitori Goy evreu preferate el este obișnuit la rulare în locul lui. "Un evreu în, toți evreii în!", A proclamat Abraham Levy! Evrei, ceremonios, lasă, pentru un beneficiu Conning goyim, prin ușa din față și camerelor de luat vederi să le urmați pentru a lor "pentru spectacol doar" trimitere în judecată, ignorând celelalte evrei, crawling în, prin geamul lateral. Ei sunt peste tot oameni, dar aici, @ therebel.org. Suntem evreu concentrat și am gatekeep pe evrei afară. Trezește-te, M-am săturat de tipa! Coarda te joci cu? Este un laț, asta e ceea ce este pentru, să stea iluziile tale de libertate și drepturile omului evreul-a folosit pe tine pentru a obține puterea. El le va închide atunci când el este prea puternic pentru a fi oprit și orice speranță este pierdut. Miros de cafea, a se vedea lumina mea, bateria este descărcată, dar va ajuta să obțineți aici. Este timpul să fim serioși, nu mai același ole, ole aceeași. Sunt Blind Light @ service@therebel.org dvs.



Admin
Admin

Mesaje : 9961
Data de inscriere : 20/12/2008

https://naspa.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum