POLITICA


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

POLITICA
POLITICA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

CEI ZECE CARE AU INGROPAT ROMANIA: Traian Basescu, Valeriu Stoica, Decebal Traian Remes, Radu Berceanu, Alexandru Athanasiu, Mugur Isarescu, Sorin Fodoreanu, Radu Sirbu, Ovidiu Grecea si Costin Borc

+2
Admin
Hitomi Tanaka
6 participanți

In jos

CEI ZECE CARE AU INGROPAT ROMANIA: Traian Basescu, Valeriu Stoica, Decebal Traian Remes, Radu Berceanu, Alexandru Athanasiu, Mugur Isarescu, Sorin Fodoreanu, Radu Sirbu, Ovidiu Grecea si Costin Borc Empty MI-AM PERMIS SA TE AJUT CU POZA -are un mesaj

Mesaj Scris de Admin Mier Noi 27, 2013 5:19 pm


CEI ZECE CARE AU INGROPAT ROMANIA: Traian Basescu, Valeriu Stoica, Decebal Traian Remes, Radu Berceanu, Alexandru Athanasiu, Mugur Isarescu, Sorin Fodoreanu, Radu Sirbu, Ovidiu Grecea si Costin Borc 1476411_704595806220384_121809673_n

Admin
Admin

Mesaje : 9961
Data de inscriere : 20/12/2008

https://naspa.forumgratuit.ro

Sus In jos

CEI ZECE CARE AU INGROPAT ROMANIA: Traian Basescu, Valeriu Stoica, Decebal Traian Remes, Radu Berceanu, Alexandru Athanasiu, Mugur Isarescu, Sorin Fodoreanu, Radu Sirbu, Ovidiu Grecea si Costin Borc Empty cititi !

Mesaj Scris de klein raluca Mar Dec 03, 2013 5:09 pm

URGENTA MAXIMA :
IN ATENTIA USERILOR
1. Crescatorul de girafe
2. Gigi Berbecosu
3. Hitomi Tanaka
4. Heraclitoris Futezatorul
sTIMATI DOMNI
• DACA AVETI diferende personale ,va rog cu respect sa va rezolvati problemele folosind mesageria
• deocamdata doar vi-am blocat mesajele care nu indeplinesc exigentele calitative ale acestui forum si care in plus contin atacuri la personale
• Din acest moment, oricit mi-ar displace primul care persevereaza in a incalca regulamentul liber asumat al acestui forum VA FI BANAT 14 ZILE.
• Daca ati crezut ca puteti abuza de toleranta mea la nesfarsit, va inselati
• Nu accept ca atunci cand sunt eu la moderare sa se persevereze in folosirea jignirilor,injuriilor, limbajului licentios.
Va rog cu toata dragostea sa va calmati.
Multumesc frumos , Kein Raluca, moderator
klein raluca
klein raluca

Mesaje : 405
Data de inscriere : 21/09/2010

Sus In jos

CEI ZECE CARE AU INGROPAT ROMANIA: Traian Basescu, Valeriu Stoica, Decebal Traian Remes, Radu Berceanu, Alexandru Athanasiu, Mugur Isarescu, Sorin Fodoreanu, Radu Sirbu, Ovidiu Grecea si Costin Borc Empty Cel beat, cel mic, cel galben APLAUZEEEEE !!!

Mesaj Scris de Gabriela,zâna Maseluţă Mar Dec 03, 2013 5:32 pm

Gabriela,zâna Maseluţă
Gabriela,zâna Maseluţă
Admin

Mesaje : 296
Data de inscriere : 28/09/2010

Sus In jos

CEI ZECE CARE AU INGROPAT ROMANIA: Traian Basescu, Valeriu Stoica, Decebal Traian Remes, Radu Berceanu, Alexandru Athanasiu, Mugur Isarescu, Sorin Fodoreanu, Radu Sirbu, Ovidiu Grecea si Costin Borc Empty PE BLOGUL LUI pONTA

Mesaj Scris de Gabriela,zâna Maseluţă Mar Dec 03, 2013 5:36 pm

CEI ZECE CARE AU INGROPAT ROMANIA: Traian Basescu, Valeriu Stoica, Decebal Traian Remes, Radu Berceanu, Alexandru Athanasiu, Mugur Isarescu, Sorin Fodoreanu, Radu Sirbu, Ovidiu Grecea si Costin Borc 1452587_323072964502501_355458312_n
Gabriela,zâna Maseluţă
Gabriela,zâna Maseluţă
Admin

Mesaje : 296
Data de inscriere : 28/09/2010

Sus In jos

CEI ZECE CARE AU INGROPAT ROMANIA: Traian Basescu, Valeriu Stoica, Decebal Traian Remes, Radu Berceanu, Alexandru Athanasiu, Mugur Isarescu, Sorin Fodoreanu, Radu Sirbu, Ovidiu Grecea si Costin Borc Empty Alexandria, pamant romanesc cu patru benzi. Pazea, vine autostrada pe coridorul Dragnea-Sova!

Mesaj Scris de HERACLITORIS FUTEZATORUL Joi Dec 05, 2013 4:48 am

Codrut Seres, fost ministru PC si om de incredere al lui Dan Voiculescu, si-a furat-o rau de tot!
Sase ani de inchisoare pentru tradare, la varsta lui de june maturizat prematur, nu-i a buna!
Ce s-a intamplat de fapt? Seres a fost cam ce este azi Daniel Constantin, zis si “Ala Micu’”. Sef al Partidului Conservator si mana dreapta a lui Dan Voiculescu.
Intrat necopt in politica, Seres a fost aruncat de Felix intr-o jungla de interese din afaceri cu energie in care au fost implicati pana si spioni bulgari.
Stiti povestea, cazul baietilor destepti din energie, care au luat avant in vremea lui Seres, pe timpul guvernului Tariceanu.
Codrut Seres plateste pentru prostiile si naivitatile sale de copil intrat pe mana lui Felix.
Voiculescu, baiat destept, n-a semnat niciodata nimic. Vedem inclusiv in afacerile Intact, unde a trecut actele pe numele fiicei, iar acum saraca (vorba vine) a ajuns sa fie in pragul condamnarii pentru ca n-a avut curaj sa zica: “Tati, nu mersi, eu nu ma bag in fata, pune tu pe unu’ sa dea cu pixu’ in locul tau!”.
La fel si cu Seres. N-a avut cojones sa se recuze, acum plateste prin condamnaea din “Dosarul Tradarii”. Aviz amatorilor.
Un alt tovaras al lui Dom’ Profesor se lauda ca a castigat procesul cu statul. E Adelu Nastase, care va fi despagubit cu niste …scuze ale Inspectoratului de Stat in Constructii. Pardon, va rog!
Alexandria, pamant romanesc. Dragnea a dat lovitura! L-a convins pe Sova sa deseneze niste autostrada catre Teleormanul natal. Al dracu’, Dragnea asta, zau! Nu degeaba l-au dovedit procurorii greu, si nici macar cu afacerile sale de super-baron, ci cu moartea scoasa la votari…
Na, nici n-avem 500 de km de autostrada, nici n-am legat bine bucatelele de pe coridorul european, ca, hop, s-au gandit baietii sa-si faca de lucru cu un coridor de baron pe patru benzi.
La pacalit UE ne pricepem ca nimeni altii. Le luam banii, ura si la gara! Adio, coridor european, pazea ca vine coridorul Dragnea-Sova-Ponta!
Ma-ntreb dupa ce-si vor fi consumat euforia guvernarii, oare cati smecheri aflati acum la putere vor intra pe mana DNA.
Vor fi multi, cu siguranta. Nici nu va imaginati cati!
Dar deocamdata, isi fac de cap. Cu bugetul, de exemplu. L-au trecut la foc automat. Cu scumpiri la pachet, cadou de Sarbatori pentru prostimea votanta. O meritati, baieti!
Oprescu ne-a mai aburit odata. Nici nu s-a uscat bine sangele micutului Ionut ca primarul Bucurestiului a pierdut iar lupta cu maidanezii. Inainte zicea ca n-are lege, acum are, dar tot degeaba. Aveti grija de copii, dragi bucuresteni, ca primar ati pus degeaba!
HERACLITORIS FUTEZATORUL
HERACLITORIS FUTEZATORUL

Mesaje : 293
Data de inscriere : 28/12/2008

Sus In jos

CEI ZECE CARE AU INGROPAT ROMANIA: Traian Basescu, Valeriu Stoica, Decebal Traian Remes, Radu Berceanu, Alexandru Athanasiu, Mugur Isarescu, Sorin Fodoreanu, Radu Sirbu, Ovidiu Grecea si Costin Borc Empty Ponta, o zisă pe zi. Ieri despe buget. Şi despre Băsescu, desigur

Mesaj Scris de HERACLITORIS FUTEZATORUL Joi Dec 05, 2013 5:03 am

HERACLITORIS FUTEZATORUL
HERACLITORIS FUTEZATORUL

Mesaje : 293
Data de inscriere : 28/12/2008

Sus In jos

CEI ZECE CARE AU INGROPAT ROMANIA: Traian Basescu, Valeriu Stoica, Decebal Traian Remes, Radu Berceanu, Alexandru Athanasiu, Mugur Isarescu, Sorin Fodoreanu, Radu Sirbu, Ovidiu Grecea si Costin Borc Empty Re: CEI ZECE CARE AU INGROPAT ROMANIA: Traian Basescu, Valeriu Stoica, Decebal Traian Remes, Radu Berceanu, Alexandru Athanasiu, Mugur Isarescu, Sorin Fodoreanu, Radu Sirbu, Ovidiu Grecea si Costin Borc

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum