POLITICA


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

POLITICA
POLITICA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Défense tribale et respect mutuel

4 participanți

In jos

Défense tribale et respect mutuel Empty Défense tribale et respect mutuel

Mesaj Scris de Admin Sam Noi 02, 2013 7:06 pm


text extraordinar al unui arab care-i scrie lui Hervé Ryssen ca are dreptate sa deplanga disparitia rasei albe europene, ca i-ar pare rau sa dispara francezii cu ochi albastri si cu minunata cultura a Frantei.
Défense tribale et respect mutuel 171-65

Dona Carolina , via mail

Ce jeudi 3 octobre 2013, nous recevons un message de soutien d'un immigré tunisien, qui montre que notre discours de défense tribale peut être parfaitement admis par des étrangers.
Si l'on souhaite inspirer le respect, il nous faut évidemment en premier lieu respecter nous-mêmes notre patrimoine génétique, ainsi que le travail de toutes les générations qui nous ont précédés ; d'autant que nos droits, en tant qu'hommes blancs, sont légitimes sur cette terre européenne.
Notre ligne n'est donc pas du tout celle d'"Egalité et Réconciliation", comme tentent de le faire croire quelques trolls venimeux agissant ici et là sur internet. Le fait est que, contrairement à certains, nous ne nous interdisons pas de parler amicalement à des étrangers, à condition que ceux-ci respectent notre identité et nos revendications.


Bonjour Monsieur Ryssen

Juste pour vous témoigner le soutien d'un tunisien d'origine, né en France de parents tunisiens. Je suis vos travaux depuis quelques années, et je dois dire que vous faites un travail remarquable.

Toute personne sincère ne peut que féliciter votre travail, et les musulmans sincères avec eux memes sont incapables de vous en vouloir lorsque vous vous en prenez aux racailles qui pourissent la vie des VRAIS français.

Bien que je sois né en France, je considère que je n'ai aucune légitimité sur cette terre qui appartient à des générations de français dont les aieux sont nés et ont travailler cette terre. C'est votre pays et vous avez non seulement le droit, mais le devoir de vous défendre.
La sauvegarde des spécificités de chaque peuple, au lieu de ce gloubi-boulga infame que nous concoctent les judéo-mondialistes, devrait etre un combat de tous les peuples. Quand je vois une cathédrale, des statues ou monuments du moyen-age, de l'antiquité, en France ou en Europe, je ne peux qu'etre ému de cette beauté. Il faut la preserver, ce serait une immense perte pour l'humanité.
De meme que ce serait une perte de voir disparaitre le taj mahal, la culture ancestrale bédouine, la philosophie japonaise ou hindou etc...

Courage donc, vous avez le soutien, au moins implicite, de nombreuses personnes !

http://racismeantiblanc.centerblog.net/17-defense-tribale-et-respect-mutuel

Admin
Admin

Mesaje : 9961
Data de inscriere : 20/12/2008

https://naspa.forumgratuit.ro

Sus In jos

Défense tribale et respect mutuel Empty dragii mei prieteni romani

Mesaj Scris de HARUN_AL_RASID Sam Noi 02, 2013 7:32 pm

pericolul nu e reprezentat de islamizarea Europei ci de NOUA ORDINE MONDIALA clocita de balaurul sionist
HARUN_AL_RASID
HARUN_AL_RASID

Mesaje : 52
Data de inscriere : 01/06/2013

Sus In jos

Défense tribale et respect mutuel Empty e o aberatie ce scrie tunisianul respectiv

Mesaj Scris de Loreley Sam Noi 02, 2013 7:39 pm

@ Deși m-am născut în Franța , consider că nu am nici o legitimitate în această țară ,

un OM adevarat are legitimitate in orice tara de pe planeta cu conditia sa respecte traditiile si legile tarii respective si pe oamnenii locului. Ce se vrea a spune - sa revenim la organizarea tribala si la intunecatul ev mediu, la segregare in functie de rasa, religie ? A se scuti
Loreley
Loreley

Mesaje : 1181
Data de inscriere : 29/12/2008
Varsta : 44
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

Défense tribale et respect mutuel Empty Draga Harun -Al-Rashid,

Mesaj Scris de YOKO Sam Noi 02, 2013 8:10 pm

HARUN_AL_RASID a scris:pericolul nu e reprezentat de islamizarea Europei ci de NOUA ORDINE MONDIALA clocita de balaurul sionist
Draga Harun -Al-Rashid, daca oamenii s-ar respecta unii pe altii si daca emigratia nu ar fi coplesitoare pentru tarile Europei, sunt sigura ca nimeni sau mai nimeni nu ar obiecta. Dar asa cum este facuta emigratia azi, in tzunami, peste popoarele batranului continent civilizat, ea este coplesitoare pentru tarile europene!

Fiti binevenit intre romani!
Carolina
YOKO
YOKO

Mesaje : 773
Data de inscriere : 05/06/2013

Sus In jos

Défense tribale et respect mutuel Empty multumesc cu adinca plecaciune pentru raspuns

Mesaj Scris de HARUN_AL_RASID Sam Noi 02, 2013 8:58 pm

DONA_CAROLINA a scris:
HARUN_AL_RASID a scris:pericolul nu e reprezentat de islamizarea Europei ci de NOUA ORDINE MONDIALA clocita de balaurul sionist
Draga Harun -Al-Rashid, daca oamenii s-ar respecta unii pe altii si daca emigratia nu ar fi coplesitoare pentru tarile Europei, sunt sigura ca nimeni sau mai nimeni nu ar obiecta. Dar asa cum este facuta emigratia azi, in tzunami, peste popoarele batranului continent civilizat, ea este coplesitoare pentru tarile europene!

Fiti binevenit intre romani!
Carolina
Distinsa doamna , sunt de acord cu dumneavoastra , impinsi de saracie , de razboaie sectare , de terorism sionist sau musulman extremist musulmanii migreaza .Va intreb totusi , sper sa nu va suparati, ce explicatie gasiti pentru faptul ca arabii ce detin majoritatea zacamintelor de petrol si gaze naturale au un asa mare numar de pauperi ? Cum explicati ca Iranul care detine zacaminte de petrol si gaze naturale este impiedicat sa le exploateze din cauza embargoului americano -sionist sau faptul ca din cauza embargoului ne mor cu yile batrinii sau copiii din lipsa de medicamnete ? Chiar cu riscul ca dvs sa ma considerati un antisionist fanatic , cred cu toata convingerea ca pana nu i se scot coltii viperei sioniste nu va fi pace in lume.In rest, de vor vrea razboi cu Iranul , vor avea razboi.
PS Sper sa imi iertati indrazneala de a va ruga sa acceptati din partea mea aceste flori
Défense tribale et respect mutuel 2018
sunt roze de Ispahan si dainuiesc pe meleagurile noastre din vremea marelui rege Darius .Ca si ele vom dainui si noi peste veacuri.Iranienii prefera sa moara in picioare decit sa traiasca in genunchi . Allah sa va binecuvinteze .
HARUN_AL_RASID
HARUN_AL_RASID

Mesaje : 52
Data de inscriere : 01/06/2013

Sus In jos

Défense tribale et respect mutuel Empty stimate domnule Hasan ,

Mesaj Scris de Loreley Sam Noi 02, 2013 9:02 pm

am scris o postare CARE MA FACE SA ROSESC , in eventualitatea ca ati apucat sa o citesti inainte de a o sterge, imi cer respectuos si insistent scuze.
Loreley
Loreley

Mesaje : 1181
Data de inscriere : 29/12/2008
Varsta : 44
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

Défense tribale et respect mutuel Empty sarut mana, distinsa doamna Lorena

Mesaj Scris de HARUN_AL_RASID Sam Noi 02, 2013 9:46 pm

nu trebuie sa cereti scuze , am citit ce ati scris si va respect opinia. Pentru ca ceva frumos sa va legene visele , va rog respectuos ca dupa ce ii veti transmite distinsului dumneavoastra sot salutul meu sa acceptati din partea mea
Défense tribale et respect mutuel Rois622v1
Allah al nostru si Iesus Christus al dumneavoastra sa va ocroteasca.
HARUN_AL_RASID
HARUN_AL_RASID

Mesaje : 52
Data de inscriere : 01/06/2013

Sus In jos

Défense tribale et respect mutuel Empty Mult Stimate si rafinatule iubitor si traducator al poemelor celor mai vechi, ale omenirii,

Mesaj Scris de YOKO Mar Noi 05, 2013 4:27 pm

HARUN_AL_RASID a scris:
DONA_CAROLINA a scris:
HARUN_AL_RASID a scris:pericolul nu e reprezentat de islamizarea Europei ci de NOUA ORDINE MONDIALA clocita de balaurul sionist
Draga Harun -Al-Rashid, daca oamenii s-ar respecta unii pe altii si daca emigratia nu ar fi coplesitoare pentru tarile Europei, sunt sigura ca nimeni sau mai nimeni nu ar obiecta. Dar asa cum este facuta emigratia azi, in tzunami, peste popoarele batranului continent civilizat, ea este coplesitoare pentru tarile europene!

Fiti binevenit intre romani!
Carolina
Distinsa doamna , sunt de acord cu dumneavoastra , impinsi de saracie , de razboaie sectare , de terorism sionist sau musulman extremist musulmanii migreaza .Va intreb totusi , sper sa nu va suparati, ce explicatie gasiti pentru faptul ca arabii ce detin majoritatea zacamintelor de petrol si gaze naturale au un asa mare numar de pauperi ? Cum explicati ca Iranul care detine zacaminte de petrol si gaze naturale este impiedicat sa le exploateze din cauza embargoului americano -sionist sau faptul ca din cauza embargoului ne mor cu yile batrinii sau copiii din lipsa de medicamnete ? Chiar cu riscul ca dvs sa ma considerati un antisionist fanatic , cred cu toata convingerea ca pana nu i se scot coltii viperei sioniste nu va fi pace in lume.In rest, de vor vrea razboi cu Iranul , vor avea razboi.
PS Sper sa imi iertati indrazneala de a va ruga sa acceptati din partea mea aceste flori
Défense tribale et respect mutuel 2018
sunt roze de Ispahan si dainuiesc pe meleagurile noastre din vremea marelui rege Darius .Ca si ele vom dainui si noi peste veacuri.Iranienii prefera sa moara in picioare decit sa traiasca in genunchi . Allah sa va binecuvinteze .
Mult Stimate si rafinatule iubitor si traducator al poemelor celor mai vechi, ale omenirii,
Multumesc pentru superbele roze de ispahan , mama facea dulceata din roze similare, poate furate din tara lui Darius!!!Asa ca afinitatile mele cu rozele de Ispahan vin deja din copilarie!!! Caci nu se face dulceata din orice roza!!!M-ati coplesit cu splendoarea si delicatetea rozelor din tara Dumneavoastra, ceva ce ma face sa fiu si mai mult alaturi de Dumneavoastra, cel al carui popor e gata sa moara in dorinta de a zdrobi vipera care ne musca pe toti dar in fata careia numai spirite rare ca ale Dumneavoastra si confratilor dumneavoastra , stau drepti , cu fruntea sus, cu pusca in mana si cu pieptul gol, gata sa moara pentru dreptate si pentru libertate! sa stiti ca multa lume va admira pe tot globul, mult mai multa decat visati Dumneavoastra!Va declar un exemplu pentru toti romanii si pentru tot mapamondul, si va marturisesc ca va invidiez pentru curajul si demnitatea cu care va comportati in viata !Allah sa va tina si sa va ocroteasca pe Dumneavoastra si pe cei dragi, caci luptati pentru planeta intreaga!!!!!Iar in termenii nostri, ai crestinilor, cu Dumnezeu inainte!
Doamne ajuta!
Carolina
YOKO
YOKO

Mesaje : 773
Data de inscriere : 05/06/2013

Sus In jos

Défense tribale et respect mutuel Empty Re: Défense tribale et respect mutuel

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum