POLITICA


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

POLITICA
POLITICA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Buna Sara,doamnă Sara , Itik,Sammy ,Beny , vouă si Rachelelor voastre , pacea lui Allah cu voi să fie ! Allahu Akbar !

In jos

Buna Sara,doamnă Sara , Itik,Sammy ,Beny , vouă si Rachelelor voastre , pacea lui Allah cu voi să fie ! Allahu Akbar ! Empty Buna Sara,doamnă Sara , Itik,Sammy ,Beny , vouă si Rachelelor voastre , pacea lui Allah cu voi să fie ! Allahu Akbar !

Mesaj Scris de DORIANA-YOKO Mier Iul 03, 2013 12:48 pm

Buna Sara,doamnă Sara , Itik,Sammy ,Beny , vouă si Rachelelor voastre , pacea lui Allah cu voi să fie ! Allahu Akbar ! 993927_627864117226887_321022169_n
Stimata doamna Sara ,
nu e seara cand va scriu, dar ma stiti, am un stil mai nasparliu.Urmare a conversatiei noastre amiabile de aseara, va atrag atentia cu toata simpatia pe care vi-o port asupra faptului ca am deprinderi corecte de scris -citit ,citesc mult , ma informey si imi formez opinii si convingeri proprii prin informare proprie si fara sa fiu obligat sa accept consultatii pe calea undelor din Tel Aviv sau Haifa ,consultatii pe care nici nu le doresc.
Admir tenacitatea cu care incercati sa imi susurati la ceas tarziu in noapte melodii din repertoriul HASBARA ,cine stie, poate simtiti si nevoia sa ma strangeti la pieptul dumneavoastra voluptuos asumindu-va implicit si riscurile ce ar decurge din asta.In fine, mai scurt , mai la obiect, vorba unui ovrei istet care zicea : VOI FI SUCCINT CU IBRAHIM , DEJA PAMINTUL I-AM LUAT , LA CE SA MAI PALAVRAGIM ? In treacat fie spus, in mintea mea HASBARA SI NABKA sunt suori siameze, cred ca am fost suficient de clar .Daca ma insel, pot veni cu ample si documentate completari ulterioare .Acum, vorba nemuritorului Birlic : LA BULIVAR, BIRJAR , LA BULIVAR ! ce quasamul meu .
Simt un profund disconfort , imi vine sa imi dau cu tesla in cojones, vorba toreadorului Tores, la gandul ca v-am necajit atit de mult incit a trebuit sa va extrageti din asternuturile mototolite si din bratele focosului si bine dotatului amant arab din dotare ca sa imi faceti morala.
Am retinut ideea ca v-a deranjat enorm aparitia ,mai exact reaparitia materialului intitulat " HOLOCAUSTURILE LOR, DAR ALE NOASTRE " si scurta mentiune la concertul filantropic organizat de gloriosul Tzahal purtator de tucal , la interpretarea de catre filarmonica Tzahal a piesei STACATO pentru rachete aer-sol si metralere .In fine,PANHA REI cum a zis in antichitate un gagiu mult mai naspaliu decit mine.Cu scuzele de rigoare pentru aceasta introducere , succint, la obiect , sunt convins ca :
  1. in ROMANIA ramasa fara Ardealul de Nord nu a fost holocaust :
    MARESALUL ANTONESCU a fost,este,va ramine un mare erou patriot al acestei obidite natii ( natie care vi-a oferit paine, conditii de studiu si bursa de stat pana la plecarea in tara fagaduintei ,fiind lipsit de importanta faptul ca israelienii au furat de la arabi pamintul Palastinei .
    MARESALUL ANTONESCU nu a fost criminal de razboi ,criminali de razboi sunt de pilda marile scule pe bascule care au realizat
    prin masacre, terorism de stat si razboaie izgonirea arabilor de la casele lor.
    Holocaustul, fara a nega existenta unor victime din randurile evreilor , este o gaselnita de PR ,fiind mult exagerat numarul victimelor evreiesti din timpul celui de al doilea razboi mondial pentru a face eficienta INDUSTRIA HOLOCAUSTULUI despre care foarte convingator vorbeste un evreu ai caror Inaintasi au pierit in lagarele germane.Norman Finkelstein e numele lui , daca doriti ,pot sa va trimit cartea.
    Elie Wiesel , marele azatolah al holocaustului este un excroc international si un mincinos ordinar ;
    sionismul prin practicile rasiste tip neoaprtheid, prin faptul ca Fasia Gaza e cel mai mare lagar de exterminare din istorie , poate fi asimilat cu neonayismul.Nu o spun eu, o pun si sustin prin demonstratii publice membri ai comunitatii evreiesti din SUA , de pilda.
    atunci cand va aud spunind cu toata convingerea ca Israelul e singura democratie din Orient, scuzata sa imi fie sinceritatea, ma cac pe mine de ras.In realitate Israel este un stat rasist, teocratic, retrograd .PUNCT.
    Cu referire la gloriosul Tzahal purtator de tucal si glorioasele fapte de arme in luptele cu infamii arabi care au tupeul sa se opuna cu prastii si puscoace antice si de demult blindatelor,aviatiei ,etc ., in legatura cu asta MA DOARE fix la 0,33 mm in fata distinsei si aristocraticei mele PULE ( stiti , chestia aia jucausa despre care scriati unei prietene ramase in Romania , prietena pe care barbatul o snopeste in bataie si o fute de o rupe.Stiti , ma refer la pasajul in care spuneati :draga miea preietena , imi ie dor de pula ca de mama .
    Istoria romanilor apartine romanilor si trebuie scrisa de romani si nu de venetici sau destarati plecati in Palestina in cautarea potcoavelor de la opincile din piele de capra a lui Yahve.
    MA DOARE fix la 0,33 mm in fata distinsei si aristocraticei mele PULE de amenintarea voalata ca veti scrie autoritatilor romane despre pretinsa mea atitudine antisemita , ati mai facut-o iar autoritatile nu au decit sa imi beleasca nepretuitul meu miel din dotare , mie, am spus-o si vi-o repet , nu imi e frica de BAU BAU si eu respect cu sfintenie porunca sacra a inaintasilor : IN TARA NOASTRA ROMANEASCA ,VREM INSINE STAPINI SA FIM SI STAPINIREA EI CU NIMENI, CU NIMENEA N-O IMPARTIM.Aceasta e deosebirea intre noi si voi , NOI AM AVUT,AVEM , VOM AVEA O TARA , voi ati cersit si obtinut prin furturi si crime o tara.
    Cu referire la folosirea termenului PIZDRAIEL il folosesc exclusiv atunci cand trebuie sa pun la punct niste sionisti jegosi ce scuipa pe inaintasii mei , pe etnia mea, pe istoria tarii mele, deci, reprosul dvs. e nul si neintemeiat.Constat insa ca subalternii sau colaboratorii dumneavoastra din comandoul HASBARA va raporteaza prea umili si prea plecati totul , incusiv chestia cu PIZDRAIEL .Sper ca v-au informat si despre o alta licenta poetica ce imi apartine,cea referitoare la putzulici ybarcite, flescaite si belit ciuntite.


Acestea fiind spuse, nu va mai irositi timpul , decit sa incercati sa imi faceti ore de dirigentie si sa ma futeti la cap cu mereu aceleasi chestii rasuflate, mai bine ne dam o intilnire , luam o camera la un hotel si vi-o trag din zori si pana in seara de scantei din ea o sa sara, sa aveti ce povesti nepoatelor despre un futai homeric administrat de un goim .
Devin dur in exprimari deoarece deja ati sarit peste cal , mie nu imi da nimeni lectii de maniera in care ati incercat sa o faceti .Va dau un sfat amical si bine intentionat : stati pe fundul propriu si personal si nu mai imi futeti nervii ca de nu va potoliti, fac un misto de dvs. de o sa va sara chilotii de pe buci fix in mataringi la turci.Va somez sa le spuneti colegilor - subordonatilor din plotonul Hasbara sa se calmeze , sa nu imi mai injure colegele de forum , sa nu mai profereze injuraturi la adresa raposatei mele mame ca le fut tot neamul , de la cei veniti din steeple khazare pana la la cei din scutece. Acestea fiind spuse , deoarece cei de la CIA sustin ca in urmatorii zece-doisprezece ani Israielul va disparea ca stat , va trImit un Coran spre lecturare ,asta ca sa fiti pregatita pentru cand muezinii vor striga cu glas inalt din minaretele moscheilor ca Allah e mare , dupa care va doresc cu dezarmanta sinceritate ca harapul Ibrahim sa ca spuna conform traditiei AFERIM, LA ANUL LA IERUSALIM. Nu va mai deranjati sa raspundeti, exceptie facind situatia in care veti simti obligatia de a spune un bal dar sincer IMI CER SCUZE. Pana atunci,fara la revedere, fara sarutari de maini, fara conversatii siropoase despre tineretea noastra ( voastra ) din Romania aflata undeva in trecut, printre neguri.
Am scris de undeva , din tara de langa Carpati, tara MEREU ALTOR VINOVATI , paminteni sau venetici adusi pe tancurile si in furgoanele Armatei Rosii.
Fara consideratie si respect pentru o persoana ce naveteaza intre Haif si Tel Aviv si care are pretentia sa reinventeze gaura la covrig.
DORIANA-YOKO
DORIANA-YOKO

Mesaje : 900
Data de inscriere : 24/03/2010

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum