POLITICA


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

POLITICA
POLITICA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Băsescu, atac la Ponta: E inadmisibil să-i zici ”fă” unei țigănci împuțite

In jos

Băsescu, atac la Ponta: E inadmisibil să-i zici ”fă” unei țigănci împuțite Empty Băsescu, atac la Ponta: E inadmisibil să-i zici ”fă” unei țigănci împuțite

Mesaj Scris de Admin Dum Apr 27, 2014 8:31 am

Băsescu, atac la Ponta: E inadmisibil să-i zici ”fă” unei țigănci împuțite 10153772_711337245598274_5827699420666677447_nPreședintele Traian Băsescu a comentat în interviul acordat Adevărul Live momentul penibil în care a fost implicat premierul Victor Ponta, care s-a adresat cu ”Fă Doină”, unei colege de cabinet. ”Nu te cobori la nivelul ăsta, să te iei în gură cu toate muierile. Putea să n-o bage în seamă pe proastă”, a declarat președintele. Acesta a precizat că, cel mai probabil, este și vina femeii: ”O fi zis scroafa aia ceva, poate l-a înjurat. Oricum, ce căuta putoarea aia acolo, freca curul prin Teleorman în loc să fie la muncă, la minister. O știu, dă-o dracu, am luat lăței de la ea acu' 10 ani în port la Giurgiu, la o babardeală”, a comentat Traian Băsescu. Întrebat cum ar fi reacționat dacă ar fi fost într-o situație similară, Băsescu a intervenit rapid ”Muie, ți-am spus, muie”, adăugând că ”în mod normal nu vorbești cu fă cu orice țigancă împuțită”.
http://www.timesnewroman.ro/politic/12196-basescu-atac-la-ponta-e-inadmisibil-sa-i-zici-fa-unei-tiganci-imputite
zic și YO, ca tăt omu
Băsescu, atac la Ponta: E inadmisibil să-i zici ”fă” unei țigănci împuțite 1620948_710329422365723_1296229883007069685_n

Admin
Admin

Mesaje : 9961
Data de inscriere : 20/12/2008

https://naspa.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum