POLITICA


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

POLITICA
POLITICA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

URBIS ET ORBIS : dupa ce a pus hahalerele sa ii suga pula ( impreuna cu Dan Voiculescu) ,din toate pozitiile ,precum teroristii lui Iliescu,Jiji BERBECALI vrea RESPECT

In jos

URBIS ET ORBIS : dupa ce a pus hahalerele sa ii suga pula ( impreuna cu Dan Voiculescu) ,din toate pozitiile ,precum teroristii lui Iliescu,Jiji BERBECALI vrea RESPECT  Empty URBIS ET ORBIS : dupa ce a pus hahalerele sa ii suga pula ( impreuna cu Dan Voiculescu) ,din toate pozitiile ,precum teroristii lui Iliescu,Jiji BERBECALI vrea RESPECT

Mesaj Scris de Admin Joi Iun 06, 2013 3:40 pm

URBIS ET ORBIS : dupa ce a pus hahalerele sa ii suga pula ( impreuna cu Dan Voiculescu) ,din toate pozitiile ,precum teroristii lui Iliescu,Jiji BERBECALI vrea RESPECT  8970218336_d1228d2a08_o
KOMUNIKAT
Io , Jiji Berbecali prea cucernicul Il Ciobandante cel de Hristos iubitor , cătră al meu bobor , mireni şi slujitori unşi cu mir , miori votaci care mergeti ca oile sa votati ca niste boi si vaci, hahalere şi gherţoi , şpăgari ce dormiţi cu cururile nespălate pe purcoi de euroi , URBIS ET ORBIS , spre neştirbită luare aminte , vă spun vouă :
“Am ieşit definitiv şi irevocabil din viaţa publică, aşa că vă rog din inimă, pentru cât v-am stat la dispoziţie atâta timp, un minim respect pe care cred că-l merit.

1. Lăsaţi-mi familia în pace, nu o mai pândiţi.

2. Nu mă mai hăituţi pe mine, pentru că nu voi mai da nicio declaraţie.

3. Îi rog din suflet pe realizatorii de emisiuni, pe analiştii politici, pe analiştii sociali, pe politicieni, persoanele publice, să nu mai comenteze despre mine dacă se poate.

4. Am o pedeapsă de executat, pe care vreau să o execut conform codurilor de procedură legală. Probabil cândva voi da o explicaţie, dar o singură dată pentru toată lumea. Sper şi îmi doresc să ajung la concluzia că atâta timp cât am stat cu voi, am stat cu nişte oameni, scris cu majuscule, care înţeleg cuvântul, nu cu alt fel de fiinţe. "
Smeriţi-vă şi altminterea să nu faceţi că vă fut mumele şi târla în cur , ciocoflenderi şi hahalere ce sunteti .
Scris-o logofătul mieu MEME STOICA la conacul mieu de la Rahova şi iscălit-m io prin punere de deşt iar apoi s-a şnuruit hrisovul şi s-a pus sigiliu cu o copită de oaie pe ceară roşie.
Io , Jiji Berbecali prea cucernicul Il Ciobandante cel de Hristos iubitor ,soldat şi gheneral neînfrînt al Domnului Nostru Hristos.

Admin
Admin

Mesaje : 9961
Data de inscriere : 20/12/2008

https://naspa.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum