POLITICA


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

POLITICA
POLITICA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

ACU VA CANTA Țiganu PENTRU domnu Tariceanu hAOILEU, GINERICA, SA TE PUP PE portofel, Misto GABORIȚĂ TI-AI TRAS

2 participanți

In jos

ACU VA CANTA Țiganu PENTRU domnu Tariceanu hAOILEU, GINERICA, SA TE PUP PE portofel, Misto GABORIȚĂ TI-AI TRAS Empty ACU VA CANTA Țiganu PENTRU domnu Tariceanu hAOILEU, GINERICA, SA TE PUP PE portofel, Misto GABORIȚĂ TI-AI TRAS

Mesaj Scris de Admin Lun Noi 04, 2013 6:32 pm

ACU VA CANTA Țiganu PENTRU domnu Tariceanu hAOILEU, GINERICA, SA TE PUP PE portofel, Misto GABORIȚĂ TI-AI TRAS 562350_691785380834760_1320553464_n

TĂRICEANU IARĂ SĂ ÎNSOARĂ , PAPAGALUL ȘI-A LUAT O CIOARĂ

POSTARE INITIALA
https://www.facebook.com/notes/nasol-moment-misto-coliva/acu-va-canta-tiganu-pentru-domnu-tariceanu/176003459265979


Cand eram mai mica m-am indragostit
De un TĂRICEAN pe care-n vis l-am intalnit
E cel care ne-aduce iarna cadouri multe
Se apropie de brad si-apoi el fuge iute
Trebuia ca eu sa fiu mereu cuminte
Pentru ca mosul sa nu ma uite
Dar intr-o zi in prag a aparut un tinerel
Plin de mister, in ureche cu-n cercel.
Am aflat atunci ca toata lumea m-a mintit
Mos Craciun era un tanar reusit
Era haios, avea ochii albastri
Parul lung, CĂRUNT, era asa dragut
A fost de-ajuns doar o simpla privire
Inima mea l-a chemat la intalnire
I-am spus c-am renuntat la bilute si fundite
Am mai crescut, nu mai suntem tot fetite.
Mosule, ce tanar esti,
E prima oara cand vii la mine
Nu te mai las sa pleci,
Noapte de vis alaturi de tine.
Hei, mosule, la noapte hai in disco sa dansam,
Viata e frumoasa daca stim sa ne distram
Ia blugii cu clape, ochelarii si o sapca,
N-o sa stim cand timpul o sa treaca.
Fetele te vor sorbi dintr-o privire
Ca-ntr-o poveste de iubire
Cu o mie de prieteni eu sunt aleasa ta
Sunt fericita, iarna asta
N-am s-o pot uita!
NICI LA ANUL
CÎND VOM DIVORTA ,
CE P...TA , CE P MEA.
Mos TĂRICEAN e-un tinerel
Are in ureche un cercel
Dragut, hazliu, bogat
Repede m-a fermecat!
Mosule, te-am asteptat
In sfarsit te-ai aratat
Cat de mult tu ma vrajesti
MAI AI MIEL CA SĂ BELEȚTI ?.


Admin
Admin

Mesaje : 9961
Data de inscriere : 20/12/2008

https://naspa.forumgratuit.ro

Sus In jos

ACU VA CANTA Țiganu PENTRU domnu Tariceanu hAOILEU, GINERICA, SA TE PUP PE portofel, Misto GABORIȚĂ TI-AI TRAS Empty ACU VA CANTA Țiganu PENTRU domnu Tariceanu hAOILEU, GINERICA, SA TE PUP PE portofel, Misto GABORIȚĂ TI-AI TRAS

Mesaj Scris de Admin Lun Noi 04, 2013 6:33 pm


Admin
Admin

Mesaje : 9961
Data de inscriere : 20/12/2008

https://naspa.forumgratuit.ro

Sus In jos

ACU VA CANTA Țiganu PENTRU domnu Tariceanu hAOILEU, GINERICA, SA TE PUP PE portofel, Misto GABORIȚĂ TI-AI TRAS Empty Axiale - Tia Șerbănescu

Mesaj Scris de BRIANA Lun Noi 04, 2013 6:36 pm

La nunta nereligioasă a dlui Tăriceanu s-au înregistrat două mari absențe: sarmalele - mirele era sătul de sarmale de la primele patru nunți - și Crin Antonescu. Acesta era la Sinaia, la o întâlnire cu tinerii liberali cărora le-a prezentat câteva exclusivități: „numai PNL are o poziție axială în politica românească, nu poate exista guvern legitim fără PNL, fără PNL nu există dreaptă competentă”. Pe scurt, dacă PNL nu e, nimica nu e. El e legitimitatea, competența și axialitatea. Nu se înțelege totuși, de ce n-ar fi un guvern legitim fără PNL. Las' că liberalii și-au cam pierdut propriile legitimații în curtea PSD. După ce a prezentat poziția heliocentrică a PNL, dl. Antonescu a trecut și la acordul cu FMI (pe care ministrul liberal Chițoiu tocmai îl negocia) considerându-l „un handicap”. Crin a explicat de ce: numai o țară „debilă”, cu handicap, are nevoie de „cârja” FMI. Și ce altceva să facă? Să cerșească? România a renunțat la FMI pe timpul dlui Tăriceanu iar urmarea a fost că s-a împrumutat mai scump și pe termen mai scurt și, neavând niciun control, a cheltuit în neștire dublând deficitul. Dl. Stolojan a sancționat imediat handicapul lui Crin care „arată cât de incompetent este pentru funcția pe care o visează” întrucât „acordul cu FMI e în avantajul României”. Crin nu aleargă însă după avantaje ci după dezavantaje. Și fiindcă se supărase pe manipulările de la Ghiță TV împotriva sa, Ghiță însuși a precizat că nu se amestecă în tărâțele editoriale ale postului său unde „cel mai important e omul cu burtiera” căci „toți politicienii sunt disperați de ce scrie pe burtieră”. Adevărat. Dacă dragostea trece prin stomac, politica trece prin burtieră. Pui burta la contribuție, bagi breaking news și titrezi: „Exclusiv! Fără precedent în România! Traian Băsescu! Acțiune la tribunal! Cine îi amenință mandatul?”. Măi, să fie! Ce acțiune în justiție să facă dl. Băsescu duminică seara? A reieșit că dl. Băsescu l-a dat în judecată pe SRStănescu care-l acuzase că a luat bani ca să promoveze Roșia Montană – ceea ce „decredibilizează mandatul prezidențial”. Formularea îl supraevaluează pe SRS: acesta nu poate decredibiliza pe nimeni și numai „axialul” Antonescu și-a permis luxul de a-l legitima ca senator coborând mult sub orice burtieră – de unde și D.D anunță că „voi candida la europarlamentare, voi lupta cu nevasta lui Ponta și nevasta lui Crin”. Deși transmite de pe la Vatican, D.D păcătuiește din nou râvnind la nevestele altora. Nu-i ajunge că și-a făcut chip necioplit?
BRIANA
BRIANA

Mesaje : 173
Data de inscriere : 15/05/2013

Sus In jos

ACU VA CANTA Țiganu PENTRU domnu Tariceanu hAOILEU, GINERICA, SA TE PUP PE portofel, Misto GABORIȚĂ TI-AI TRAS Empty Re: ACU VA CANTA Țiganu PENTRU domnu Tariceanu hAOILEU, GINERICA, SA TE PUP PE portofel, Misto GABORIȚĂ TI-AI TRAS

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum