POLITICA


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

POLITICA
POLITICA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

MRU piticul ghebos al " dreptei"

3 participanți

In jos

MRU piticul ghebos al " dreptei" Empty MRU piticul ghebos al " dreptei"

Mesaj Scris de PITIC_GHEBOS_din_GRADINA Lun Mai 27, 2013 9:08 am

MRU piticul ghebos al " dreptei" Pizap.com10.69539446616545321369645498390
MRU , premierul de Kobe se agită frenetic , face deplasări în teritoriu ,ţine discursuri în faţa unor săli aproape goale , apare sau intervine telephonic de manieră agresivă la tv , agită frenetic stindardul ciuruit al unităţii dreptei şi pedalează obsesiv pe ideea ( corectă în esenţă ) a necesităţii candidatului unic al dreptei la prezidenţiale . Catindatul ţin să fie , ştii ceva, lele Mărie ? La emisiunea lui Turcescu de la B1tv MRU l-ea cerut liderilor partidelor de dreapta să răspundă direct, fără ambiguități, la întrebarea: sunt dispuși să participe la o acțiune solidară a forțelor de dreapta? Dacă nu, să-și explice public refuzul. E la mintea cocoşului ( nu cel al Udrei) că persoana viitorului catindat nu se negociază , el musai trebuie să poarte ochelari şi să ştie aprecia un cotlet de văcuţă de Koebe . Vasile Blaga, Theodor Stolojan, Cezar Preda sau Ioan Oltean şi alţi ciupanezi portocăcănii , etichetaţi de către impetuosul MRU ca fiind „expirați” politic l-au tratat pe acesta cu AI SICTIR ! şi l-au invitat să plimbe ursul ca să nu îi ruginească lanţul. Situaţia aşa zisei drepte e tragi - comică . PDL ,PNL , MRU , Pavelescu , Mihail Neamţu , viitorul partid Mişcarea Populară şi alţi păcălici , ştiuţi şi neştiuţi dau buzna ca oile capii la strungă pe culoarul îngust al dreptei , işi dau reciproc la gioale ,se injură , se stuchesc şi se f… în gură , işi ridică poalele jegoase în cap. MRU se vrea paraşutat MUSAI la conducerea inexistentei drepte, se vrea MUSAI catindat la prezidenţiale , pam , pam. E momentul ca lui MRU piticul ghebos al " dreptei" să i se recite poezia “Ete pula, Mărioară, ştii că păsărica zboară şi e piţigoi nu cioară ? “ .

pe site
AICI

PITIC_GHEBOS_din_GRADINA
PITIC_GHEBOS_din_GRADINA

Mesaje : 162
Data de inscriere : 03/08/2011

Sus In jos

MRU piticul ghebos al " dreptei" Empty Re: MRU piticul ghebos al " dreptei"

Mesaj Scris de Admin Lun Mai 27, 2013 9:16 am

Daca te observa cei de pe Politeia te scalpeaza lol!

Admin
Admin

Mesaje : 9961
Data de inscriere : 20/12/2008

https://naspa.forumgratuit.ro

Sus In jos

MRU piticul ghebos al " dreptei" Empty Re: MRU piticul ghebos al " dreptei"

Mesaj Scris de PITIC_GHEBOS_din_GRADINA Lun Mai 27, 2013 9:29 am

Admin a scris:Daca te observa cei de pe Politeia te scalpeaza lol!

Mi se fâlfîie , MRU e un tip slinos şi fără caracter. Tuna şi fulgera împotriva traseismului şi şi-a căptuşit partidul cumpărat la talcioc cu tot felul de traseişti. Nu a avut curajul unei confruntări bărbăteşti la alegeri ,ocolind Iaşul şi ascuzîndu-se după ismenele lui Falcă în Arad. Apropo de mesianicul MRU , a se scuti ...
PITIC_GHEBOS_din_GRADINA
PITIC_GHEBOS_din_GRADINA

Mesaje : 162
Data de inscriere : 03/08/2011

Sus In jos

MRU piticul ghebos al " dreptei" Empty Omu isi incearca sansa ...poti sa il condamni pt.asta ?

Mesaj Scris de GIGI_BERBECOSU Lun Mai 27, 2013 9:51 am

PITIC_GHEBOS_din_GRADINA a scris:
Admin a scris:Daca te observa cei de pe Politeia te scalpeaza lol!

Mi se fâlfîie , MRU e un tip slinos şi fără caracter. Tuna şi fulgera împotriva traseismului şi şi-a căptuşit partidul cumpărat la talcioc cu tot felul de traseişti. Nu a avut curajul unei confruntări bărbăteşti la alegeri ,ocolind Iaşul şi ascuzîndu-se după ismenele lui Falcă în Arad. Apropo de mesianicul MRU , a se scuti ...

Ţara mea de glorii, ţara mea de dor…
….Să voteze cu dreapta românească? De ce, dreapta românească cine este? Ştie cineva cine este dreaptă românească? …mai mult, AICI
GIGI_BERBECOSU
GIGI_BERBECOSU

Mesaje : 248
Data de inscriere : 15/11/2012

Sus In jos

MRU piticul ghebos al " dreptei" Empty Re: MRU piticul ghebos al " dreptei"

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum