POLITICA


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

POLITICA
POLITICA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Doamnei colonel din brava armata a Israielului -LA ADIO TU !

3 participanți

In jos

Doamnei colonel din brava armata a Israielului -LA ADIO TU ! Empty Doamnei colonel din brava armata a Israielului -LA ADIO TU !

Mesaj Scris de Admin Sam Aug 17, 2013 6:43 pm

Doamnei colonel din brava armata a Israielului -LA ADIO TU ! Pizap.com10.117007773835211991376761665515
'Goyim have no place in the world - only to serve the People of Israel' - RABI OVADIA IOSEF
Pentru ca imi plac lucrurile clare , inainte ca drumurile noastre sa se desparta definitiv , sa o luam metodic, asa , batrineste , cum sunt eu obisnuit:
Nu neg faptul ca poate va e dor de Romania, tara care pana la plecarea in Israiel vi-a oferit o paine, presupun alba chiar si atunci cand bietii romani nu aveau nici macar o bucata de mamaliga ranceda sa puna pe masa si o pregatire universitara gratuita .E vorba de aceiasi Romanie pe care palmasii din subordinea dumneavoastra, dupa ce si ei , beizadele de comisari si politruci iudei ( am reusit involuntar o rima, nu vi se pare ? ) ce au trait si ei in Romania ca in cortul paduchios a lui Abraham , ( sau Moche sau AVRAM ? ) halind slanina si salam ( de pok,rasa York ) IAR ACUM BANTUIE CA SI CAINII TURBATI PE FORUMURI SI BLOGURI ROMANESTI pentru a-si improsca balele gretoase pe tot ce inseamna roman, spiritualitate si istorie romaneasca. Vi-as acorda prezumtia de buna credinta daca de pilda de la Bacovia nu ati ajunge invariabil la afirmatii de rasu –plansu ( a se citi de rasul pulii ) cand imi spuneti cu reala sau prefacuta convingere ca divinitatea vi-a promis, vi-a dat marele Israiel de la raul Latania pana la Tigru si Eufrat si imi invocati mie, jignindu-mi inteligenta un cacat de inexistent drept biblic care ar prevala in fata dreptului gintilor si a dreptului international, niste tembelisme scrise de niste nespalati  in corturi paduchioase si pe piei de capra, mai mult , aveti pretentia sa cad pe spate in fata glorioaselor traditii istorice ale descendentilor unor fecioare evreice ce au fost tavalite si regulate de barbarii Khazari ce si-au improscat saminta si descendentii in toata Europa .Sa fie clar , madam , mamelucii carora le ridici in slavi virtutile si ii pictezi ca pe niste heruvimi cu aripioare roz si cu steaua lui David tatuata pe tartita nu sunt supraoameni, nu au trei sau patru perechi de coaie de otel in dotare, sunt de fapt niste jigodii care fura paminturile amarastenilor de palestinieni carora le face favorul de a-I ucide folosind nu prastia cacaciosului de David ci bombe cu fosfor alb , proiectile cu uraniu saracit , multe si dureroase feluri de a muri. Nu va contest voua dreptul de a va plange mortii reali sau imaginari din timpul celui de al doilea razboi mondial dar va interzic sa imi cereti sa imi reneg mortii nostri ,pe cei care au pierit cu sutele de mii in lagare, in inchisori , in Siberii de ghiata sau la blestematul canal Dunare –Marea Neagra si arma din care a plecat glontul ucigas a stat de multe, de prea multe ori in mana unei Ana Puker, a unui Pantiusa –Nikolski sau a zecilor de mii de clone ale acestora, blestemat sa le fie numele. Va somez sa nu mai ma plictisiti cu mesajele dvs. parsive, care se cred mostre de geniala manipulare si de fapt sunt doar niste parturi urit mirositoare .Nu am bani sa vizitez Israielul , nu ma intereseaza o vizita acolo ,fie ea si sponsorizata de mai stiu eu cine, rog sa fiu lasat in pace , asta daca doriti ca la randul meu sa v alas in pace.E bine sa stiti ca nu ma sperii usor si ma doare fix in fata pulii mele nemutilate de faptul ca idioti din subordinea dvs. reclama in draci pe parchete, comitete si comitii . nNimeni nu imi poate impune sa tac sau sa ma dedau la linguseli in fata unui excroc de teapa lui Wiesel iar lui al sau celebru raport despre pretinsul holocaust romanesc nu ii fac nici macar onoarea sa ma sterg pe cur cu el. Acestea fiind spuse, sa va pun in fata oglinda adevarului :
Doamnei colonel din brava armata a Israielului -LA ADIO TU ! 1005238_649416348404997_364242257_n
a fost o data ca in povesti, din neamuri mari si rabinesti un pacalici cum altul nu-i , cinste lui , cinste israielului PS NEA SULICA FRIANARU ASTA NU E FITECINE IN ISRAIEL , e un rasist imputit fata de care ciracii lui Hitler pareau mielusiei , asa ca mai incet cu pianul pe scarile templului lui Solomon si a se scuti cu acuzatii antisemitism, rasism ,etc, acuzatii de risum von pisdum sau daca preferati , de rasul pulii.
Doamnei colonel din brava armata a Israielului -LA ADIO TU ! 1185621_649474115065887_1585729005_n
Pentru ca tot va place sa cititi din Tora in care eu imi voi impacheta slanina cand voi pleca in Bora-Bora , eu unul sunt crestin si in invataturile crestine sunt scrise cu litere de foc cuvintele de mai sus.
Cu condescenta sinceritate ,
A zburat puiul cu ata , adio si un praz verde.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Ultima editare efectuata de catre Admin in Dum Sept 29, 2013 7:39 am, editata de 1 ori

Admin
Admin

Mesaje : 9961
Data de inscriere : 20/12/2008

https://naspa.forumgratuit.ro

Sus In jos

Doamnei colonel din brava armata a Israielului -LA ADIO TU ! Empty Tismaneanu , intrebat de ce nu exista pluralul pt.holocaust raspunde :

Mesaj Scris de Admin Sam Aug 17, 2013 8:15 pm

"Many books have been written about the similarities and differences between communism and fascism, both in theory and practice. None, however, matches the insight, analysis, and deep thought found in The Devil in History. Vladimir Tismaneanu has produced, in his words, “a political-philosophical interpretation of how maximalist utopian aspirations can lead to the nightmares of Soviet and Nazi camps. (...) Tismaneanu warns that there is no easy road to any kind of utopia in which a “delusional vision of mandatory happiness” exists. All we can do is remain steady amidst the threats to a liberal social order based on private property, the market, and individual freedom—from whatever source those threats emanate. The “devil in history” has changed since the era of communism and fascism; its forms and adherents are still with us."
Ronald Radosh, Weekly Standard

Two Roads Converged
How fascism and communism led to totalitarianism.

Admin
Admin

Mesaje : 9961
Data de inscriere : 20/12/2008

https://naspa.forumgratuit.ro

Sus In jos

Doamnei colonel din brava armata a Israielului -LA ADIO TU ! Empty CLEJ - CORNELIU - HASBARA si ....De undeva , din Pizdraiel , imi scrie o doamna colonel

Mesaj Scris de Admin Dum Sept 29, 2013 9:00 am


[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Admin
Admin

Mesaje : 9961
Data de inscriere : 20/12/2008

https://naspa.forumgratuit.ro

Sus In jos

Doamnei colonel din brava armata a Israielului -LA ADIO TU ! Empty RABI OVADIA IOSEF

Mesaj Scris de fabio Dum Sept 29, 2013 9:05 am

E UN RASIST IMPUTIT SI UN SUGATOR DE PULA ,IL BAG IN MA -SA
fabio
fabio

Mesaje : 798
Data de inscriere : 12/12/2010

Sus In jos

Doamnei colonel din brava armata a Israielului -LA ADIO TU ! Empty UN GINGAS RAVASEL pentru frau oberst din PALESTINA ( Israiel )

Mesaj Scris de EMIR AMIR Dum Noi 10, 2013 6:35 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
EMIR AMIR
EMIR AMIR

Mesaje : 296
Data de inscriere : 20/10/2012

Sus In jos

Doamnei colonel din brava armata a Israielului -LA ADIO TU ! Empty Re: Doamnei colonel din brava armata a Israielului -LA ADIO TU !

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum