POLITICA


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

POLITICA
POLITICA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

CRISTIAN MATES -BALEGA ZBURATOARE :pe umbra si pe racoare lui mates ii scriu scrisoare

In jos

CRISTIAN MATES -BALEGA ZBURATOARE :pe umbra si pe racoare lui mates ii scriu scrisoare Empty CRISTIAN MATES -BALEGA ZBURATOARE :pe umbra si pe racoare lui mates ii scriu scrisoare

Mesaj Scris de Admin Joi Aug 15, 2013 2:35 pm

Prietenii mei clujeni de il intilnesc sa il scuipe in gura din partea mea
CRISTIAN MATES -BALEGA ZBURATOARE :pe umbra si pe racoare lui mates ii scriu scrisoare 10650_214377225376016_322362758_n
Mare e gradina internetului si multi Cristian Mates sunt intr-insa.In fine, un ciupanez care pe vremuri scria pe forumul realitatea tv . Cica tipul e mare scula pe bascula si-ar avea o bleaga pula ce o tine in gat la ma-sa care este nesatula
Cristian Mates
Operations manager at NetMatch Romania
Cluj County, Romania | Information Technology and Services
În prezent:Operations manager at NetMatch Romania, Software Engineer at NetMatchÎn trecut:Software Engineer at Kanteff, Progress developer at ACT bv, Software Engineer at NethromStudii:Universitatea Tehnică din Cluj-Napoca, Liceul de Informatica "Tiberiu Popoviciu" din Cluj-Napoca
In fine, tipul scrie niste tampenii
Băsescu: "Transilvania ne-a costat enorm şi nu se negociază".
Cine eşti tu şi pe cine mai reprezinţi tu, Basescule, ca să vorbeşti? Pe noi ne-ai întrebat? Ai vreun sondaj de opinie sau un referendum? Sau ne ţii tu sub ocupaţie? Ceauşescu doi care eşti, papagalule de teme naţionaliste! Naţional-comunist jegos de berărie!

Gabriela Solomoneanu Sa te ierte Dumnezeu...

Csiby Károly Cat v-a costat Transilvania? Asta numai Regina Maria ar putea spune...

In mod neinspirat , in numele unor zile cand corespondam alert pe forum realitatea, mi-am permis sa ii scriu pe un ton de amicala bascalie

Mihai Beltechi pe mine m-a intrebat si i-am dat dreptate,Transilvania nu se negociaza.Te-a cautat si pe tine dar eraii la curve sau la crasma, nu te-a gasit acasa .Acum , baga mare , baga tare, VAI DE COZONACUL TAU ,ce uselist penibil ai ajuns.

Margarethe Olsen Ma reprezinta pe mine. Si nici asta nu se negociaza.

Cristian Mateș mentioned you on Facebook

HOPAAA , TANTI PENELOPA : Imi scrie Cristian Mates, politicos peste poate, lucru explicabil in conditiile in care ma-sa l-a conceput cu cei de pe scara B a baracii unde locuia dupa doua sifilisuri netratate si o betie crunta :

Cristian Mateș Eşti prost rău, Mihai Beltechi. Imbecilule. Altceva decît uselist nu ai găsit, cretin vulgar ce eşti.


Stiindu-ma usor inflamabil , tipul , rapid, tusti ,imi blocheaza accesul la postarile lui dar nu e nici o problema , mare e gradina internetului , chiar daca din pacate e inflatie de Matesi .Politetea ma obliga sa ii raspund iar raspunsul meu este cel de mai jos :
Copil al durerii , scuipat de tac-tu pe faianta jegoasa din chichineta ce o numesti baie , cules apoi cu limba pentru o fertilizare ad-hoc a curvei de ma-ta , as fi fost prost doar in situatia in care , beat manfga as fi acceptat sa o fut pe slempatata si jegoasa de ma-ta, hâtu-ţi lemnul din care a fost cioplita crucea din fata altarului unde te-a dus mă-ta ca să te spele popa in cristeniţă de rapanul ce te acoperea . In rest, rămîi cum ai fost mereu , aceiaşi labă tristă semi- erectă sau flască

https://sites.google.com/site/sconcsuldiaconueusebiu/pe-umbra-si-pe-racoare-lui-mates-ii-scriu-scrisoare

Admin
Admin

Mesaje : 9961
Data de inscriere : 20/12/2008

https://naspa.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum